Kocaeli Kart Noktası taşınıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kocaeli Kart Noktası taşınıyor
Abone ol
Kocaeli Kart Bakiye Aktarım Noktası, 5 Nisan 2021 Pazartesi Günü itibariyle Kocaeli Fuarı içerisinde bulunan “Seyahat Kartları Merkez Ofisi” yanında hizmet vermeye başlayacak.
ücretli
KOCAELİ (İGFA)- İzmit Cumhuriyet Parkı'nda hizmet veren Kocaeli Kart Bakiye Aktarım Noktası, 5 Nisan 2021 Pazartesi Günü itibariyle Kocaeli Fuarı içerisinde bulunan “Seyahat Kartları Merkez Ofisi” yanında hizmet vermeye devam edecek.

Kocaeli Kart bakiye aktarım noktasında kartlarla ilgili istek ve şikâyetler değerlendiriliyor, arızalı kartların içerisindeki bakiye yeni kartlara aktarılıyor. Kredi kartıyla ilişkilendirme yapılan merkezde teknik bir hata olan kartlar değiştiriliyor.

HIZLI VE YERİNDE ÇÖZÜM

Kocaeli Kart taleplerine hızlı ve yerinde çözüm bulmak amacıyla Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Seyahat Kartları Merkez Ofisi'nde ise indirimli ve ücretsiz seyahat kartlarının basım ve vize işlemleri yapılıyor. 5 Nisan'dan itibaren Kocaeli Kart bakiye aktarım noktası ile koordineli olarak hizmet verecek olan ofiste KocaeliKart ile ilgili işlemler çok daha hızlı yapılabilecek.


Bursa’nın Nilüfer ilçesi gayrimenkul piyasasının gözdesi olduÖnceki Haber

Bursa’nın Nilüfer ilçesi gayrimenkul piy...

Kocaeli, Dünya Oryantiring Şampiyonası’na hazırlanıyorSonraki Haber

Kocaeli, Dünya Oryantiring Şampiyonası’n...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar