Kestane toplamaya giderken kaybolan yaşlı kadından henüz haber yok

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kestane toplamaya giderken kaybolan yaşlı kadından henüz haber yok
Abone ol
​Kütahya’nın Simav ilçesinde 2 Kasım’da kestane toplamak için ormana giden ve kendisinden haber alınamayan Fatma Çeri'yi arama çalışmaları 8'inci gününde de neticesiz kaldı.
ücretli

66 yaşındaki Fatma Çeri’nin ailesini ziyaret eden Kütahya Valisi Ali Çelik, Çeri'nin sağ salim bulunması için bütün imkanlarını seferber ettiklerini söyledi.

Kütahya’nın Simav ilçesinde 2 Kasım’da kestane toplamak için ormana giden ve kendisinden haber alınamayan Fatma Çeri'yi arama çalışmaları 8'inci gününde de devam ediyor. Arama çalışmalarını yerinde inceleyip bilgiler alan Vali Ali Çelik, aileye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Vali Çelik, "Teyzemizi bir an önce sağ salim bulmak için devletimizin tüm imkânlarını seferber ettik. Arama çalışmaları aralıksız devam ediyor." dedi.

Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Demirciköy beldesinde 66 yaşındaki Fatma Çeri’nin kestane toplamak için gittiği ormandan eve dönmemesi üzerine ailesinin jandarmaya haber vermesiyle başlatılan arama çalışmaları sürüyor.

İlk günden itibaren arama çalışmalarının kamu, STK ve gönüllü vatandaşlarla sürdürüldüğünü kaydeden Vali Çelik, "Arama çalışmalarımızı jandarma, AKUT, AFAD, emniyet, skorsky helikopter, iz köpekleri, drone, STK’larımız ve gönüllü vatandaşlarımızın destekleriyle aralıksız sürdürüyoruz. Teyzemizi sağ salim bulmak için devletimizin tüm imkânlarını seferber ettik. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Ekiplerimize, STK’larımıza ve gönüllü vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Vali Çelik aramaların 8'inci gününde AFAD Afyonkarahisar’dan 5, ANDA Kardeşe Vefa Derneği İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bursa şubelerinden 20 gönüllü, 3 Jandarma Asayiş Timi ve gönüllü 50 vatandaşın katılımıyla arama çalışmalarının devam edeceğini söyledi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Pfizer ve BioNTechin Covid-19 aşısı için çok önemli uyarıÖnceki Haber

Pfizer ve BioNTechin Covid-19 aşısı için...

Yedikleri yemekten zehirlenen 200 işçi hastaneye kaldırıldı, bazılarının durumu ağırSonraki Haber

Yedikleri yemekten zehirlenen 200 işçi h...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar