ücretli reklam

İstanbulda 1739 konutluk kentsel dönüşüm projesinin temeli atıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İstanbulda 1739 konutluk kentsel dönüşüm projesinin temeli atıldı
Abone ol
İstanbul Gaziosmanpaşa’da 1739 konutluk “Bağlarbaşı Kentsel Dönüşüm Projesi” nin temeli Çevre ve şehircilik Bakanı Murat Kurum'un katılımıyla atıldı.

Gaziosmanpaşa'da düzenlenen temel atma töreninde konuşan Çevre ve şehircilik Bakanı Murat Kurum, İstanbullulara nefes aldıran, şehrin gürültüsünden uzak sosyal yaşam alanlarını üretmeye devam edeceklerini söyledi.

Kurum, "Şimdi bölgedeki ilçe belediyelerimizle birlikte yapacağımız gençlerimizi, yaşlılarımızı mavi ve yeşil ile tarih ile buluşturan İstanbul'un yeni yeşil koridoru İstanbul'umuz için hayırlı olsun." dedi.

 

Açılışta bir konuşma yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ise, "Kentsel dönüşüm çok zorlu bir süreç, bunu kabul ediyoruz. Sayın cumhurbaşkanımız liderliğinde bedeli ne olursa olsun önce insan ilkesiyle kentsel dönüşüm seferberliğinde de inşallah hedefe ulaşacağız. Kentsel dönüşüm terörle mücadele kadar önemlidir. Büyük İstanbul dönüşümü çalışmalarına himaye ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Çevre ve şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum'a İstanbullular adına şükranlarımı arz ediyorum." diye konuştu.

Bağlarbaşı Kentsel Dönüşüm Projesi'nin temeli Çevre ve şehircilik Bakanı Murat Kurum'un düğmeye basmasıyla atıldı. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
İranda Covid-19 vaka sayısı 4 bin 142 artarak 492 bin 378e ulaştıÖnceki Haber

İranda Covid-19 vaka sayısı 4 bin 142 ar...

Azerbaycan ordusu işgal altındaki Hadrut kasabasını geri aldıSonraki Haber

Azerbaycan ordusu işgal altındaki Hadrut...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar