İmamoğlu’ndan Şahbaz ailesine vefalı iftar

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İmamoğlu’ndan Şahbaz ailesine vefalı iftar
Abone ol
İstanbul’da seçim çalışmaları sırasında Gaziosmanpaşa’da 4 kilometre boyunca Ekrem İmamoğlu’nun seçim otobüsünü takip eden kamuoyunda ”Müzeyyen Teyze” adıyla tanınan 72 yaşındaki Müzeyyen Şahbaz, Başkan İmamoğlu ile iki yıl sonra iftarda buluştu.
ücretli

İSTANBUL (İGFA) - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yerel seçim çalışmaları sırasında Gaziosmanpaşa durağında, ilginç bir olay yaşamıştı. O tarihte 72 yaşında olan Müzeyyen Şahbaz, İmamoğlu’nun içinde bulunduğu seçim otobüsünü, 4 tansiyonla 4 kilometre boyunca takip etti. Durumu fark eden İmamoğlu, otobüsü durdurdu ve Şahbaz’a çiçek vermişti. İmamoğlu, 14 Haziran 2019’da ise yine Gaziosmanpaşa’da gerçekleştirdiği miting konuşmasını Şahbaz’a sarılarak yapmıştı. 

İkili, yaklaşık 2 yıl sonra, bu kez iftarda buluştu. Şahbaz ailesinin evlerinde orucunu açan İmamoğlu ile kamuoyunda bilinen adıyla “Müzeyyen Teyze” arasında ilginç diyaloglar yaşandı. 

Başkan İmamoğlu, Şahbaz’ın, “O gün ben, bilmiyordum senin geleceğini. Tansiyonum 3’e düşüyordu. Eşim, söyleyince hemen çıktım. Ben hastaydım, nasıl iyileştim. Allah’ım, bana güç mü verdin? Ben geldim oraya, sen çıkmıştın. Ben, bir fena oldum. Ağlıyorum; ‘Ben, Başkan’ı göremeyeceğim.’ Bir baktım otobüstesin; oyyy dünya benim oldu” sözlerine, “Bana öyle enerji verdin ki o gün anacığım. Birbirimize hem şifa olduk, hem de şans getirdik. Bana şans getirdin duanla beraber” şeklinde karşılık verdi. 


Bakan Akar: ”Karada 400, havada 60’tan fazla hedef etkisiz hale getirildi”Önceki Haber

Bakan Akar: ”Karada 400, havada 60’tan f...

Dışişleri Bakanlığı: ABD Başkanı’nın açıklamasının hiçbir değeri yokturSonraki Haber

Dışişleri Bakanlığı: ABD Başkanı’nın açı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar