İkranur Tirsi'yi arama çalışmaları devam ediyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İkranur Tirsi'yi arama çalışmaları devam ediyor
Abone ol
Giresun Valiliği, kaybolduktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan 7 yaşındaki İlknur Tirsi’yi arama çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirtti.

Geniş kapsamlı yapılan aramalarda, henüz bir ize rastlanılmadığı belirtilen açıklamada, kayıp kız çocuğunun sağ salim bulunması için her türlü bilgi, duyum ve ihtimallerin titizlikle değerlendirildiği bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, “İlimiz Bulancak ilçesi İcilli köyünde 27.06.2020 tarihinde saat 21.10’ da 2013 doğumlu İkranur Tirsi’nin kaybolduğu ihbarı üzerine başlayan arama çalışmaları kapsamında 150 personelin katılımıyla; 3 iz takip köpeği, bir Kadavra köpeği, termal kameralar ve dronlar ile toplam 73 hektar alan taranmıştı. Aralıksız devam eden arama faaliyetlerinde 29.06.2020 Pazartesi günü de 130 personelin katılımıyla; drone, 3 iz takip köpeği ve bir kadavra köpeği kullanılarak daha önce taranan alana ilaveten yaklaşık 33 hektarlık alan da hassas bir şekilde taranmıştır. Ancak bu kadar yoğun ve etkin yürütülen arama çalışmalarına rağmen, İkranur Tirsi’nin en son görüldüğü bölgedeki 106 hektar alanda hiçbir belge ve emareye ulaşılamamıştır. Olayın aydınlanması ve kayıp kızımızın sağ salim bulunarak ailesine teslim edilmesi amacıyla her türlü bilgi, duyum ve ihtimal titizlikle değerlendirilmektedir.” denildi.

jab
Anahtar Kelimeler:
İtalya'da Kovid-19 nedeni ile ölenlerin sayısı 34 bin 744 olduÖnceki Haber

İtalya'da Kovid-19 nedeni ile ölenlerin...

AB, Rusya’ya yaptırımları 31 Ocak 2021’e kadar uzattıSonraki Haber

AB, Rusya’ya yaptırımları 31 Ocak 2021’e...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar