İçişleri: Daha yoğun denetime geçiyoruz

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İçişleri: Daha yoğun denetime geçiyoruz
Abone ol
Korona virüsü salgını nedeniyle getirilen kısıtlamaların bir bölümü kaldırılırken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu "Kontrollü Normalleşme döneminde yeni ve daha yoğun denetim modeline geçiyoruz" açıklamasını yaptı.
ücretli

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın dünkü kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamayla, korona virüsü salgını nedeniyle getirilen kısıtlamalara ilişkin yeni düzenlemeler yapıldı. Düşük riskli illerde hafta sonu sokağa çıkma yasağı kaldırılırken, orta ve yüksek riskli illerde ise hafta sonu yasağı cumartesi günü için kaldırıldı, pazar günü sürüyor. Ayrıca akşam 21.00'den sonra sokağa çıkma yasağının da devamı kararlaştırıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yeni döneme ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Soylu "İllerimizin risk düzeyine göre 'Kontrollü Normalleşme' döneminde yeni ve daha yoğun denetim modeline geçiyoruz. Milletimizin fedakarlığı ve kurallara uyma hassasiyetiyle, bu süreci inşallah birlikte atlatacağız. Temizlik, maske, mesafe ve tüm kurallara uyarak hep birlikte..." bilgisini verdi.GazeteDUVAR

Anahtar Kelimeler:
Kanada, Oxford/AstraZeneca aşısını 65 yaş üstüne önermediÖnceki Haber

Kanada, Oxford/AstraZeneca aşısını 65 ya...

Pekcan: Şubatta ihracat rekoru kırdıkSonraki Haber

Pekcan: Şubatta ihracat rekoru kırdık

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar