Köpek sahiplendirme

İçişleri Bakanı Soylu'dan Kılıçdaroğlu'nun telefonunun dinlendiği iddialarına yanıt

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İçişleri Bakanı Soylu'dan Kılıçdaroğlu'nun telefonunun dinlendiği iddialarına yanıt
Abone ol
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal KIlıçdaroğlu'nun kendisinin, eşinin ve çocuklarının telefonlarının dinlendiği ve takip edildikleri iddiasına ikişkin açıklma yaptı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Soylu, Kılıçdaroğlu'un iddialarının asılsız olduğunu belirterek, gündemi değiştirmeye yönelik yapılan bir açıklama olduğunu ifade etti.

Soylu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Kılıçdaroğlu'nun, tamamen gündemi değiştirme çabasıyla yaptığı ve gerçekle hiçbir ilgisi olmayan açıklaması, devletimize ve güvenlik güçlerimizle ortaya koyulan tüm mücadeleye iftiradır, büthandır. Aynı zamanda devletimizi zafiyete uğratmaya da matuftur.

Sistemimizin önemli kurumlarından birisi olan Ana Muhalefet Partisi’nin Genel Başkanlığı sorumluluğu ile de asla bağdaşmamaktadır.

İstihbarat birimlerimiz yılda 4 ayrı birim tarafından en az 4 kez denetlenmektedir. Sayın Kılıçdaroğlu’nun kendisinin ve ailesinin dinlendiği ya da takip edildiği yönünde bir şüphesi var ise adresi basın yayın organları değil, Cumhuriyet Başsavcılıkları olmalıdır. Savcılara yapılacak suç duyurusu karşısında atılacak tüm adımlara hazırız.

Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun devletin, güvenlik güçlerimizin ve özellikle başarılı operasyonlara imza atan istihbarat birimlerimizin güvenini zedelemeye ve itibarını sarsmaya yönelik bu hayal ürünü açıklamaları kınıyor, kendisini gerçek dışı iddiaları ile ilgili Cumhuriyet Başsavcılıklarına suç duyurusunda bulunmaya davet ediyoruz."

Anahtar Kelimeler:
Göbeklitepe'ye benzerliğiyle dikkat çeken Sefertepe, arkeolojik kazı için onay bekliyorÖnceki Haber

Göbeklitepe'ye benzerliğiyle dikkat çeke...

Akaryakıt yüklü tankerin fren balatalarında çıkan yangın son anda söndürüldüSonraki Haber

Akaryakıt yüklü tankerin fren balataları...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar