Köpek Sahiplendirme

Hilvanlılara doğalgaz ön abonelik başvurusu için çağrı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hilvanlılara doğalgaz ön abonelik başvurusu için çağrı
Abone ol
Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde, geçtiğimiz hafta İzollu Bozan Bey Caddesi'nde başlayan doğalgaz altyapı çalışmaları, aralıksız bir şekilde sürdürülüyor.

Çalışmaların başlaması Hilvan'da büyük sevince neden olurken, Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, doğalgaz altyapı çalışmalarını yürüten yüklenici firma yetkilisi Muhammed Nezih Ural ve beraberindekilerden bilgi aldı.

Belediye Başkanı Bayık'a bilgi veren yetkililer, önümüzdeki kış mevsiminde önemli ölçüde yararlanılması planlanan doğalgaz ön aboneliklerinin yapılması için de çağrıda bulundu.

Yüklenici Firma Yetkilisi Ural "Hilvan ilçemize 2020 yılında doğalgazı sağlamak üzere yapılan bütün yatırımları hızlı bir şekilde yürütüyoruz. Şu an için altyapı çalışmaları ara vermeden devam ettiriliyor. Bizim Hilvan halkından beklentimiz, ön abonelik başvurularını yapmak suretiyle doğalgaz yatırımlarının yol haritasını çizme konusunda desteklerini bekliyoruz. Hedefimiz kış aylarında Hilvan'a doğalgaz vermeyi sağlamaktır. Çalışmalarımızda sağladığı kolaylık ve verdiği destekten ötürü belediye başkanımıza özellikle teşekkür ediyorum." dedi.

Doğalgaz altyapı çalışmaları hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Bayık, "Hilvan halkına verdiğimiz bir sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizde başlayan altyapı çalışmaları hakkında bilgi aldık. Bu bilgiler çerçevesinde, Hilvan'da kimlerin doğalgazdan faydalanacağı veya daha fazla vatandaşın faydalanabilmesi için neler yapabiliriz konularını istişare ettik. Özellikle pandemi sürecinde beklenenin üzerinde bir performans gösteren ve çalışmaları hızlı bir şekilde devam eden herkese teşekkür ediyorum. Belediye olarak, vatandaşlarımızın bir an evvel doğalgaza kavuşması için elimizden gelen destek ve imkânı kendilerine sunuyoruz.' şeklinde konuştu. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Vanda uyuşturucu operasyonu: 2 kişi tutuklandıÖnceki Haber

Vanda uyuşturucu operasyonu: 2 kişi tutu...

Rusya Covid-19da 94 yeni ölüm bildirdiSonraki Haber

Rusya Covid-19da 94 yeni ölüm bildirdi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar