ücretli reklam

Hilvanda yapılacak feribot iskelesi için yer tespit çalışmaları başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hilvanda yapılacak feribot iskelesi için yer tespit çalışmaları başladı
Abone ol
Hilvan’da feribot iskelesi yer tespiti için çalışmalar, Hilvan’ın büyük mahallelerinden olan Hoşin (Uluyazı) Mahallesinde başladı.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Can Hallaç, meclis üyesi Derviş Çiçek ve Hilvan Belediyesi İmar Müdürlüğüne bağlı ekipler ile birlikte, Hilvan Feribot İskelesi yer tespiti için Hilvan’ın tarihi, kültürü ve birçok doğal güzellikleri ile tanınan Hoşin (Uluyazı) Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Tasarladığı projeleri hayata geçiren ve bu projelere bir yenisini daha eklemeyi hedefleyen Başkan Bayık, feribot iskelesi yer tespiti için Hoşin kırsal mahallesinde yaptığı incelemelerden sonra yaptığı açıklamada, "Tarihi 3 bin yıla dayanan Hoşin Mahallesi kültürü ve doğal güzellikleri ile en güzel mahallelerimizden bir tanesidir. Atatürk Barajının ilçemize vermiş olduğu imkânları değerlendirmek, ilçemizin turizm açısından gelişmesini sağlamak, çevre il ve ilçelere ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla Şanlıurfa Ulaşım Daire Başkanı Mehmet Can Hallaç ile birlikte Fırat’a kıyısı bulunan Hoşin(Uluyazı) Mahallemizde incelemelerde bulunduk. Bu güzel projemizin hayata geçmesi ile Hoşin mahallemiz, daha önce de yaptığımız üst yapı ve çevre düzenleme çalışmaları ile birlikte ilçemizin göz bebeği haline gelecek. İlçemizin ve Hoşin Mahallemizin gelişmesini sağlayacak proje için elimizden geleni yapmaya hazırız" ifadelerine yer verdi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Ağrıda onlarca litre alkol ele geçirildiÖnceki Haber

Ağrıda onlarca litre alkol ele geçirildi

İranda Covid-19 salgınında son 24 saatteki rakamlar açıklandıSonraki Haber

İranda Covid-19 salgınında son 24 saatte...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar