ücretli reklam

Hilvan'da muhtarlar sorunlarını dile getirdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hilvan'da muhtarlar sorunlarını dile getirdi
Abone ol
Hilvan’da merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile düzenlenen toplantıda ilçenin sorunları ele alındı.

Hilvan Öğretmen Evi’nde düzenlenen toplantıya Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, İlçe Emniyet Müdürü Bayram Akşit, Jandarma Bölük Komutanı İsmail Tanrısever, ŞUSKİ Şube Müdürü Fuat Baylan, merkez ve kırsal mahalle muhtarları katıldı.

Merkez ve Kırsal mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda alt ve üst yapı başta olmak üzere, ulaşım, eğitim, sağlık ve daha birçok konuda sorunlar dile getirildi. Toplantıda muhtarların sorunlarını dinleyen Hilvan Kaymakamı, Hilvan Belediye Başkanı ve diğer kamu kurum müdürlerine sorunların çözüme kavuşturulması için talimat verdi.

Toplantıda tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirus salgını nedeniyle daha önceki gibi bir araya gelemediklerini ancak merkez ve kırsal mahallelere olan hizmetlerin aralıksız devam ettiğini belirten Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, "Göreve geldiğimiz günden buyana sorunlarına çözüm bulmak amacıyla sık sık muhtarlarımızla bir araya gelip toplantılar düzenlemekteydik. Ancak Covid-19 salgını nedeniyle bu toplantılarımıza ara vermek zorunda kaldık. Salgın nedeniyle toplantı ve ziyaretlerimizi ertelemiş olsak da hizmetlerimize ara vermeden devam ettik. Özellikle son 10 yılda ilçemizde eğitim, kültür, alt ve üst yapı alanında merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan yaptığımız yatırımlar ile ilçemiz gelişerek daha modern bir görünüm kazandı" ifadelerine yer verdi.

Sorun ve taleplerini dinlemek üzere muhtarlarla toplantı düzenleyen Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan, Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirus salgınına karşı maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulundu. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Genel Sekreteri Stoltenbergi kabul ettiÖnceki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Genel Sekrete...

Azerbaycan işgal altındaki 3 köyü daha geri aldıSonraki Haber

Azerbaycan işgal altındaki 3 köyü daha g...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar