ücretli reklam

Hilvanda eğitime destek çalışmaları devam ediyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hilvanda eğitime destek çalışmaları devam ediyor
Abone ol
​Şanlıurfa Hilvan Belediyesi eğitime destek projeleri kapsamında okullarda yıkama ve temizleme ve ot biçme çalışmalarına devam ediyor.

Hilvan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ot biçme ekipleri tarafından öğrencilerin daha hijyenik ve daha güzel bir ortamda eğitim görmeleri için okul bahçelerinde çevre kirliliğine neden olan yabani otlar biçildi.

Hilvan Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu ve Şehit Halit Şıltak İlkokulu’nda yapılan temizlik çalışmaları ile ilgili yazılı açıklamada bulunan Hilvan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şu açıklamada bulundu:

"Her yıl olduğu gibi bu yıl da 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı sezonunun başlamasıyla Belediye Başkanımız Aslan Ali Bayık’ın talimatları doğrultusunda öğrencilerimizin daha sağlıklı daha temiz bir ortamda eğitim görmeleri ve öğretmenlerin de daha iyi imkânlarda eğitim vermeleri için Hilvan Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu ve Şehit Halit Şıltak İlkokulu’nda görüntü kirliliğine neden olan yabani otları biçme çalışması başlattık. Çalışmalarımız sadece ot biçme ile sınırlı değil, öğrencilerimizi Coronavirus salgınından korumak için merkez ve kırsal mahalle okullarında da yıkama ve temizleme çalışmalarımız devam ediyor. Eğitime destek projelerimiz kapsamında okullarda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda ekiplerimize her türlü imkânı sunan Başkanımız Aslan Ali Bayık’a ve çalışmalarımızdan dolayı memnuniyetini dile getiren okul idarecilerine teşekkür ediyoruz." (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Mardinde yılın son “Koordinasyon Kurulu” toplantısı yapıldıÖnceki Haber

Mardinde yılın son “Koordinasyon Kurulu”...

Azerbaycan, Ermenistan işgalindeki 8 köyü kurtardıSonraki Haber

Azerbaycan, Ermenistan işgalindeki 8 köy...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar