ücretli reklam

Hilvan BESYO öğrencilerinden Bayıka teşekkür ziyareti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hilvan BESYO öğrencilerinden Bayıka teşekkür ziyareti
Abone ol
​Hilvan Belediyesi Spor Kulübünde özel spor eğitimi görüp özel yetenek sınavında Beden Eğitimi ve Yüksek Okulu'na yerleşen öğrenciler, ilçe Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ı evinde ziyaret ederek teşekkür etti.

Gençlere destek olmak, spor aktivitelerini ilerletmek ve daha geniş alanlara yaymak amacıyla daha önce alınan meclis karar ile belediye bünyesine alınan Spor Kulübü birçok spor dalında büyük başarı elde etti.

Hilvan Belediye Spor Kulübü Başkanı Neşet Şahin ve Kulüp Antrenörü Halil Aydın ile birlikte Başkan Bayık'ı ziyaret eden Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğrencileri, evinde ziyaret ettikleri Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'a 'Geleceğimizi siz kurtardınız' diyerek teşekkür etti.

Özel Yetenek sınavı ile Türkiye'deki çeşitli spor akademilerine yerleşen öğrencilerle görüşen Bayık, genç sporculara bir takım nasihat ve tavsiyelerde bulunarak başarılarını tebrik etti.

Hilvan'ın gençleriyle her zaman gurur duyduğunu ifade eden Bayık, şöyle konuştu:

Göreve geldiğimizden bu yana rutin çalışmalarımızın yanında sosyal belediyecilik alanında en büyük yatırımlarımızı gençlere yaptık. Daha da güçlenmeleri ve kendilerini geliştirmeleri için belediye bünyesine aldığımız spor kulübümüze desteklerimizi sürdürüp daha yeni başarılar elde edeceğiz. Hepsine başarılar diliyor ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, ziyarete gelen öğrencilere şiir kitabı hediye etti. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Şanlıurfada havaların soğumasıyla birlikte kurutmalık ürünlere talep arttıÖnceki Haber

Şanlıurfada havaların soğumasıyla birlik...

Şanlıurfada Coronavirus tedbirlerini en çok gençler ihlal ediyorSonraki Haber

Şanlıurfada Coronavirus tedbirlerini en...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar