Köpek Sahiplendirme

Hilvan Belediye Başkanı Bayık semt pazarında Coronavirus denetiminde bulundu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hilvan Belediye Başkanı Bayık semt pazarında Coronavirus denetiminde bulundu
Abone ol
Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, semt pazarında Coronavirus denetimlerinde bulunarak vatandaşları tedbirlere riayet etmeleri konusunda uyardı.

Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Bayram Akşit ve İlçe Sağlık Müdürü Recai Ölmez ile birlikte cuma günleri kurulan semt pazarı esnafını ve pazarda alışveriş yapan vatandaşların Coronavirus salgınına karşı alınan önlemlere uyup uymadığını denetleyen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, vatandaşlara maske dağıtıp maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaları yönünde uyarılarda bulundu.

İlçede artan vakaların önüne geçmek amacıyla salgın ile mücadele çalışmalarının programlı bir şekilde devam edeceğini belirten Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan yaptığı açıklamada, "Belediye Başkanımız, İlçe Sağlık Müdürümüz, İlçe Emniyet Müdürümüz ve Zabıta ekipleri ile birlikte semt pazarında alınan korona virüs tedbirlerini yerinde denetledik. Yapmış olduğumuz denetimlerde herhangi bir aksaklığa rastlamadık. Pazarda bulunan vatandaşlarımızın tamamı maskesini takmış durumdaydı. İnşallah bundan sonrada maske, sosyal mesafe ve temizlik hassasiyeti vatandaşlarımızda devam edecektir" dedi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Siirtte filyasyon ekiplerine eğitim verildiÖnceki Haber

Siirtte filyasyon ekiplerine eğitim veri...

İrandan, ülkesinin ABD seçimlerine müdahale iddialarına yanıtSonraki Haber

İrandan, ülkesinin ABD seçimlerine müdah...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar