ücretli reklam

Hatay Valiliği: Orman yangınında henüz sabotaj bilgisine ulaşılmamıştır

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hatay Valiliği: Orman yangınında henüz sabotaj bilgisine ulaşılmamıştır
Abone ol
​Hatay Valiliği, Belen'deki orman yangınında sabotaj ihtimaliyle ilgili gözaltına alınan şahıslar olduğunu ancak konuyla ilgili soruşturmanın devam ettiğini açıkladı.

Valilikten yapılan açıklamada, 9 Ekim 2020 Cuma günü Belen ilçesinde farklı noktalarda çıkan yangın zaman zaman kontrol altına alınsa da arazi ve hava şartları sebebiyle yangının henüz söndürülemediği belirtildi.

Açıklamada, "İlimizde Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri, Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, İlçe Belediye İtfaiye ekipleri ve çevre illerdeki belediyelerin itfaiye ekipleri ile yangın kontrol altına alma çalışmaları devam etmektedir." denildi.

Açıklamada, "Yangında sabotaj ihtimaliyle ilgili gözaltına alınan şahıslar olup konuyla ilgili soruşturma devam etmektedir. Henüz sabotaj ile ilgili kesin bir bilgiye ulaşılamamıştır. Hem yangının seyrini hem de sabotaj ihtimalini araştırmak için bölgemizde İHA’ lar görev yapmakta kolluk kuvvetlerimizde kapsamlı bir şekilde konuyu araştırmaktadır." ifadelerine dikkat çekildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Kırgızistanın eski Cumhurbaşkanı gözaltına alındıÖnceki Haber

Kırgızistanın eski Cumhurbaşkanı gözaltı...

Şanlıurfa Şıracılar Pazarı esnafı yer sıkıntısı yaşıyorSonraki Haber

Şanlıurfa Şıracılar Pazarı esnafı yer sı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar