Haftasonu Diyarbakır Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü açık olacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Haftasonu Diyarbakır Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü açık olacak
Abone ol
2020-Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı nedeniyle 06 Aralık Pazar günü Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü açık bulundurulacak.

Diyarbakır Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "06 Aralık Pazar günü yapılacak olan 2020-Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavına (2020 - ALES) katılacak adaylardan nüfus cüzdanı veya Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartını kaybeden ve yeniden çıkarmak isteyen adaylar için "Sınava Giriş Belgesi" ile bir adet biyometrik fotoğrafı yanında getiren adaylara yeni kart düzenleninceye kadar geçerli olacak "Geçici Kimlik Belgesi" verilmesi hususunda Sur İlçe Nüfus Müdürlüğü 06 Aralık Pazar günü 07.00-10.00 saatleri arasında açık tutulacaktır." denildi.

Açıklamanın devamında, "TCKK ilişkin değerli bedel tahsilatının Vergi Dairesi Müdürlüklerince, anlaşmalı bankalar ve https://ivd.gib.gov.tr üzerinden yapılmaması halinde değerli kağıt bedeli tahsilatı yapılmadan sınava katılacak adayların Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı başvurusunun alınması sağlanarak Geçici Kimlik Belgesi düzenlenecektir." ifadelerine yer verildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Bingöl'de sahte para ve toz esrar ele geçirildiÖnceki Haber

Bingöl'de sahte para ve toz esrar ele ge...

Sağlık Bakanı Koca ikinci doz aşı uygulamasının bugün başladığını duyurduSonraki Haber

Sağlık Bakanı Koca ikinci doz aşı uygula...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar