Köpek Sahiplendirme

Görev başındayken aralarında kavgaya tutuşan 2 emniyet personeli açığa alındı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Görev başındayken aralarında kavgaya tutuşan 2 emniyet personeli açığa alındı
Abone ol
Şırnak Valiliği, 30 Ağustos 2020 günü görev başındayken kavgaya tutuşan bir polis memuru ile bir mahalle bekçisinin açığa alınarak haklarında idari soruşturmanın başlatıldığını duyurdu.

Şırnak Valiliği, resmi twitter hesabında, bazı basın yayın organları ile sosyal medya hesaplarında, görevli iki personel arasında yaşanan kavga konusu ile ilgili paylaşımlar yapılması üzerine bir basın açıklaması yayımladı.

Şırnak Valiliğinden duyurulan basın açıklamasında şu bilgilere yer verildi:

"Şırnak il Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yapmakta olan iki personel arasında yaşanan kavga konusu ile ilgili olarak bazı sosyal medya hesaplarında yapılan birtakım paylaşımlar üzerine basın açıklaması yapılması ihtiyacı hâsıl olmuştur.

30 Ağustos 2020 Pazar günü saat 19.30 sıralarında il merkezi Sanayi Kontrol Noktasında görevli Polis Memuru A.U.T. ve Çarşı ve Mahalle Bekçisi B.B. birlikte görev yaptıkları peronda, aralarında sözlü olarak başlayan tartışma yumruklaşmaya dönüşmüş, kontrol noktasındaki diğer çalışanların araya girmesiyle kavga son bulmuş olup bahse konu olay üzerine her iki personel 30 Ağustos 2020 tarihinde görevlerinden uzaklaştırılarak idari soruşturma başlatılmıştır. Ayrıca Cumhuriyet Savcılığı talimatı ile haklarında kasten yaralama nedeniyle adli işlem ihdas edilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Anahtar Kelimeler:
Edirne Cumhuriyet Başsavcılığından Selahattin Demirtaş açıklamasıÖnceki Haber

Edirne Cumhuriyet Başsavcılığından Selah...

Ankara merkezli 14 ilde PKK operasyonu: 15 kişi yakalandıSonraki Haber

Ankara merkezli 14 ilde PKK operasyonu:...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar