Göktaş: israil Bir Alevdir, Kesinlikle Söndürülecektir!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Göktaş: israil Bir Alevdir, Kesinlikle Söndürülecektir!
Abone ol
Yazar Mehmed Göktaş, siyonist işgalci rejimin Filistinlilere yönelik saldırılarına değindiği bugünkü köşe yazısında, "israil bir gün alevi ile birlikte sönecektir." dedi.
ücretli

Göktaş, Doğruhaber Gazetesi'ndeki köşesinde "israil Bir Alevdir, Kesinlikle Söndürülecektir!" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Göktaş, köşe yazısında şu ifadelere yer verdi:

"Çünkü hiç bir alev kendi haline bırakılmaz, insanlığın fıtratına aykırıdır. Bir insan bir yerde bir alevle karşılaşırsa asla öylece bırakıp geçip gitmez, en ihmalkâr insan bile hiç olmazsa başkalarına bildirir.

Toplumların, milletlerin bir kısmının alevli yapıları vardır, büyüme şekilleri alev gibidir, ölçüsüz ve kuralsız bir şekilde birden bire genişler ve yükselirler. Tabi çevrelerini, etraflarını yakıp kavurarak…

Ve geç de olsa çevresindekiler tarafından söndürülürler.

Fakat bütün büyümeler ve yükselmeler alev şeklinde olmayabilir. Hiç kimseyi yakıp kavurmadan, toplumsal kurallara uygun bir şekilde büyümek, yükselmek de mümkündür. Bırakın etrafı yakıp kavurmayı bilakis onların da menfaatine uyacak yoldan giderek büyüyenlerin ömürleri de uzun olur.

İsrail oğullarının tıynetlerine biraz yakından bakarsanız bu alev gibi olmasını hemen görürsünüz.

Allah (Celle Celaluhu) İsrail oğullarının taşkınlıklarını 'alev gibi yükseleceksiniz' (16/4) şeklinde niteledikten sonra akıbetlerini de; 'Rabbin şunu bildirmiştir ki, kıyamet gününe kadar onları (israil oğullarını) en ağır şekilde cezalandıracak kullarını üzerlerine gönderecektir' şeklinde haber vermiştir.

Yahudilerin tarihine baktığınızda bunun defalarca gerçekleştiğini görürsünüz.

Demek ki bu Allah Teala’nın bir kanunudur; alev gibi büyüyenler söndürülürler.

Alman toplumunun da böyle bir özelliğinin olduğunu görüyoruz, Japonlar da öyle gibi. İkinci dünya savaşında bu iki millet de aynen bir alev topu gibi aniden etraflarını sarıverdiler. Ve sonra söndürüldüler.

Terör devleti aynen bir alev gibi mazlum Filistin halkını yakıp kavurmaya devam ediyor. Her halde bu yangın belirli bir noktaya ulaşacak ve ilahi kanun bir daha gerçekleşecek.

Bakmayın siz şu anda normalleşme masalına kendini kaptıran anormal ahmaklara.

Kim bilir Rabbimiz Müslümanlara çifte sevinç yaşatacak, israil aleviyle birlikte Arap saraylarındaki uşaklardan da alevleri birlikte sönecektir. Rabbimizden niyazımız ölmeden görmek." (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Dolar-Euro kuru bugün ne kadar?Önceki Haber

Dolar-Euro kuru bugün ne kadar?

Anlaşma sonrası Rus askerleri KarabağdaSonraki Haber

Anlaşma sonrası Rus askerleri Karabağda

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar