Giviu'nun Yükselişi! Bir Kadın'ın Büyük Başarısı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Giviu'nun Yükselişi! Bir Kadın'ın Büyük Başarısı!
Abone ol
ücretli

İş elbiseleri sektörü her geçen gün büyüyor. Çünkü büyük küçük her firma kurumsal kimlik çatısı altında personel kıyafetlerine önem veriyor. Gerek üretim, gerekse pazarlama alanında firmaların prestij açısından önem verdiği iş elbiseleri sektör içerisinde güzel gelişim ve yenilikleri beraberinde getiriyor.

Giviu markası iş elbiseleri sektöründe yer alan yeni bir marka. Ancak marka sahibi Sevcan Durmaz 15 yılı aşkın bir süredir iş elbiseleri alanında aktif olarak çalışıyor. Ülke pazarının önemli firmalarında birçok farklı konumlarda çalıştıktan sonra bugün kendi markası olan Giviu ile sektörde çok kısa sürede ses getiriyor. Üretimden kaliteye, tasarımdan pazarlamaya kadar sektörün tüm inceliklerini bilen ve bunları sahip olduğu vizyon ve yenilikçi yaklaşım ile harmanlayan Sevcan hanım farklı bir bakış açısı ile iş elbisesi alanında yenilikler yaratıyor. Bir kadın olarak sürecin her anını birebir kontrol ediyor. Ve yaptığı işe duyduğu saygıyı ve verdiği değeri en kaliteli işleri en uygun fiyatlarla hazırlayarak sizlere anlatmaya çalışıyor.

Her Sektör Artık Giviu İş Elbiselerini Tercih Ediyor.

Giviu markası kısa sürede çok geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Bu büyük başarının arkasında her biri birbirinden başarılı ve özverili kadınlar yer alıyor. Her biri yaptığı işte en iyi olmayı hedefliyor. Sektörün getirdiği tüm yenilikleri kullanılarak firmaların ihtiyacı olan iş elbiseleri en kullanışlı ve kaliteli şekli ile hazırlanıyor.

İş elbiseleri üretiminde kullanılan teknoloji oldukça önemli tasarım ve baskıların kaliteli ve uzun ömürlü olması için kullanılan teknolojiye büyük pay düşüyor. Henüz yeni olan Giviu markası sektördeki en yeni teknolojiyi kullanıyor. Ve firmalara uzun süre kullanabilecekleri özel tasarım ürünler hazırlıyor.

Ülkemizde birçok sektör iş elbiseleri kullanımına büyük önem veriyor. Üretim alanlarında ya da müşteri ile birebir diyalog halinde olan hizmet sektöründe firmaların adına özel olarak hazırlanmış olan iş elbiseleri kullanılıyor. Yapılan her bir iş için artık bir forma tarzında olan iş elbiselerine getirilen farklılık onların renk ve baskı çalışmaları oluyor. Tüm sektörler için en geniş ürün çeşitliliğini Giviu markasında bulabilirsiniz.         

Anahtar Kelimeler:
KPSS sonuçları açıklandıÖnceki Haber

KPSS sonuçları açıklandı

Aşının koruma oranı yüzde 90'a ulaşsaydı açıklama ertelenmezdiSonraki Haber

Aşının koruma oranı yüzde 90'a ulaşsaydı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar