Gençlerden sevimli dostlara anlamlı ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gençlerden sevimli dostlara anlamlı ziyaret
Abone ol
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi gönüllüleri, Dünya Sokak Hayvanları günü nedeniyle Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezindeki can dostları ziyaret etti.
ücretli

DENİZLİ (İGFA)- Denizli Büyükşehir Belediyesi, Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bir araya gelen Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi gönüllüleri barınaktaki dostları ziyaret etti.

Kedi ve köpek pansiyonları, köpek padokları, serbest gezi alanları, kedi evleri, ameliyathane, poliklinik servisleri ve Denizli Horoz Evlerini inceleyen Gençlik Meclisi gönüllüleri barınakta kalan sokak hayvanları ile bir süre zaman geçirdi.

"Hayvana verilen değer önemlidir" diyen Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Tunahan Birden, vatandaşların da bu tesisi ziyaret ederek görmelerini ve para ile almak yerine buradaki canları sahiplenmelerini istedi. Başkan Birden, kendileirne bu imkanı sunarak bu örnek tesisi Denizli'ye kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.


Rize’de ikinci tersip bendi Dalyan Deresi’ne yapılıyorÖnceki Haber

Rize’de ikinci tersip bendi Dalyan Deres...

Manisa’da tarımsal katkı sağlayan gölet yapımları sürüyorSonraki Haber

Manisa’da tarımsal katkı sağlayan gölet...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar