Gençler millî ve manevi değerlere sahip bireyler olarak yetişmeli

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gençler millî ve manevi değerlere sahip bireyler olarak yetişmeli
Abone ol
Hizmete girmesi için çalışmaların devam ettiği Adıyaman Diyanet Gençlik Merkezi'ni ziyaret eden Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, gençlerin milli ve manevi değerlerine bağlı fertler olmasını amaçladıklarını belirtti.

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Diyanet Gençlik Merkezi hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla Adıyaman Belediyesi tarafından İl Müftülüğüne 25 yıllığına tahsis edilen ve GAP İdaresi tarafından donanım ve iç tefrişatı yapılarak önümüzdeki günlerde hizmete sunulacak olan Diyanet Gençlik Merkezini inceledi. İncelemeleri sırasında Vali Çuhadar’a İl Müftüsü Mehmet Taşcı eşlik etti.

Vali Mahmut Çuhadar, donanım ve iç tefrişat çalışmaları devam eden ve önümüzdeki günlerde hizmete sunulacak olan Diyanet Gençlik Merkezi ile ilgili olarak “Burası gençlerimizin bir araya gelip beraber faaliyet yapabilecekleri, ders çalışabilecekleri ve içerisinde kütüphane, bilgisayar odası, konferans salonu ve çok amaçlı salonun bulunacağı bir merkez haline gelecek.  İl Müftülüğümüz bünyesinde hizmet verecek olan gençlik merkezinde, milli ve manevi değerler ile mukaddesatına bağlı bir gençlik yetiştirilmesi hedefleniyor. Gençlik merkezi, gençlerimizin manevi ve kişisel gelişimlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlerine de katkıda bulunacak. İnşallah bu merkezin tadilat ve tefrişatını kısa zamanda bitirip gençlerimizin hizmetine sunacağız.” dedi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Elektrik akımına kapılan bir kişi hayatını kaybettiÖnceki Haber

Elektrik akımına kapılan bir kişi hayatı...

Adıyamanda modem içerisine gizlenmiş uyuşturucu ele geçirildiSonraki Haber

Adıyamanda modem içerisine gizlenmiş uyu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar