Genç İGİAD, Mardin Midyat’a ’Gönül Bağı’ oldu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Genç İGİAD, Mardin Midyat’a ’Gönül Bağı’ oldu
Abone ol
Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği Gençlik Kurulu, “sosyal sorumluluk değil toplumsal zorunluluk” diyerek çıktıkları ”Gönül Bağı Kütüphaneleri” projesi kapsamında, Mardin’in Midyat Belediyesi İlk ve Ortaokuluna merhum Burak Karahan adına kütüphane kurulumu gerçekleştirdi.
ücretli

İSTANBUL (İGFA) - Genç İGİAD olarak her yıl ülkenin farklı bölgelerindeki eğitim süresince yeterli ve eşit imkanlara sahip olmayan öğrenciler için tam donanımlı kütüphane kurulumu gerçekleştirerek doğrudan iletişim kurma ve gönül köprüleri oluşturulması hedefleniyor.  

“Oku, Keşfet, Çabala, Öğren” sloganı ile sahada öğretmen ve öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak birlikte çeşitli atölye çalışmaları gerçekleştiren Genç İGİAD üyeleri, "Gönül Bağı Kütüphaneleri" projesi kapsamında, Mardin'in Midyat Belediyesi İlk ve Ortaokuluna merhum Burak Karahan adına kütüphane kurulumu gerçekleştirdi.

Üyeler, proje kapsamında kütüphane kurulumundan ve saha organizasyonuna kadar her konuda desteğini esirgemeyen ve misafirperverliklerinden dolayı Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Polat, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Altay’a teşekkür etti.


ULUTEK’ten siparişe dayalı Ar-Ge projelerine teşvikÖnceki Haber

ULUTEK’ten siparişe dayalı Ar-Ge projele...

Mardin Artuklu’dan sağlıkçılara kutlamaSonraki Haber

Mardin Artuklu’dan sağlıkçılara kutlama

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar