Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı havuz projesini eleştirdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı havuz projesini eleştirdi
Abone ol
Gelecek Partisi Kurucu Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir, Eyyübiye Mahallesinde medrese ve taziye evleri yanında yapılması planlanan havuz projesine tepki gösterdi.

Eyyübiye Belediyesi tarafından Selçuklu Mahallesinde, caminin yerinde, medrese ve taziye evlerinin yanında yapılması planlanan havuz projesi ile ilgili Gelecek Partisi Kurucu Eyyübiye İlçe Başkanı Mahmut Demir bir açıklama yaptı.

Projenin yanlış bir proje olduğunu belirten Demir, "Eyyübiye ilçesine bağlı Selçuklu Mahallesinde, park, medrese, taziye evleri yanında Eyyübiye Belediyesi’nin havuz projesi var. Muhakkak gençlerimiz için havuzlar ve kütüphaneler açılmalıdır. Gençlerimiz, bizim geleceğimiz; fakat medresenin yanında, mahallenin tam ortasında, onlarca taziye evinin girişinde ve caminin yerinde havuz yapmak akla ve mantığa aykırıdır. CHP’yi camileri kapatmakla suçlayanlar bugün medreselerin, taziye evlerinin yanında, caminin yerinde havuz yapıyorlar. Mahalle sakinleri bunu kabul etmiyor. Bu yanlışın düzeltilmesi gerekir. Mevcut havuz onarılarak kapalı havuza çevrilmelidir. Bu şekilde hem para israfı olmaz hem de toplumun duyarlılığına ihanet edilmez." şeklinde konuştu. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Macron Afrikalıların kendilerine kızgınlığından Türkiye ve Rusya'yı sorumlu tuttuÖnceki Haber

Macron Afrikalıların kendilerine kızgınl...

Batman'da hastaneler birleştirilip eğitim ve araştırma hastanesine dönüştürülüyorSonraki Haber

Batman'da hastaneler birleştirilip eğiti...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar