Gaziantepte siyasi partiler video konferans aracılığıyla bayramlaştı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gaziantepte siyasi partiler video konferans aracılığıyla bayramlaştı
Abone ol
Gaziantep’te yeni tip Coronavirus (Covid-19) nedeniyle siyasi partiler video konferans aracılığıyla bayramlaştı.

Vaka sayısının artığı Gaziantep’te Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı, bu bayramda da Covid-19 salgını nedeniyle video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.

HÜDA PAR, AK Parti, Büyük Birlik Partisi (BBP), Anavatan Partisi, Demokratik Sol Partisi (DSP) ve Vatan Partisi’nin Gaziantep İl başkanları arasında gerçekleştirilen bayramlaşma programında, parti başkanları birbirlerinin ve parti teşkilatlarının bayramını kutladı.

Bayrama ilişkin güzel dileklerini ileten parti il başkanları

Bayramlaşma programı; HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci, Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK üyesi İhsan Kaya, Anavatan Partisi (ANAP) Gaziantep İl Başkanı Vakıf Demir, Demokratik Sol Partisi (DSP) Gaziantep İl Başkanı Mehmet Ali Karaca ve Vatan Partisi Gaziantep İl Başkanı Murat Soycan arasında gerçekleştirildi.

Karşılıklı bayram tebriklerinin iletildiği bayramlaşma programında, partililer geçtiğimiz pazar günü Covid-19 salgını nedeniyle vefat eden HÜDA PAR Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Abdulkadir Üstündağ için taziyelerini iletti.

İl başkanları, merhum Abdulkadir Üstündağ’a Allah’tan rahmet, ailesi, yakınlarına ve HÜDA PAR’a baş sağlığında bulundu.

Bayramlaşmada genel olarak dünyayı etkisi altına alan yeni tip Coronavirus (Covid-19) salgını süreci konuşuldu.

Sürecin atlatılması için vatandaşlara maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyma çağrısında bulunan parti başkanları, bu sürece herkesin katkı vermesi gerektiğini dile getirdiler.

Kentte artan vakaların önüne geçilmesi için tüm siyasi parti il başkanlarının bir araya gelerek halka kurallara uyması çağrısında bulunmak için bir basın toplantısı düzenlenmesi gerektiği konusunun ele alındığı bayramlaşmada, gündeme ilişkin diğer konularda ele alındı.

Kurban Bayramı'nın tüm İslam âlemine hayrılar getirmesini ve İslam ümmetinin vahdetine vesile olmasını dileyen il başkanları, temizlik, maske ve mesafe tedbirlerine riayet edilmesini istedi. (İLKHA)

jab
Anahtar Kelimeler:
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri kurban kesim yerlerini denetlediÖnceki Haber

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipler...

Erzurumda deprem meydana geldiSonraki Haber

Erzurumda deprem meydana geldi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar