Gaziantep'te camiler düzenli olarak dezenfekte ediliyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gaziantep'te camiler düzenli olarak dezenfekte ediliyor
Abone ol
Covid-19 tedbirleri kapsamında kentteki camilerde genel temizliklerin yanı sıra dezenfekte işlemleri de aralıksız devam ediyor.
ücretli

Camilerin yeniden ibadete açılmasından bu yana Şahinbey Belediyesi, camilerdeki dezenfekte ve temizlik çalışmaları düzenli bir şekilde sürdürüyor.

Coronavirus önlemleri kapsamında halkın yoğun olarak kullandığı açık alanlar ile cadde ve sokakları düzenli olarak dezenfekte eden Şahinbey Belediyesi, camilerde de düzenli olarak, dezenfekte ve temizlik çalışmalarına ara vermiyor.

 

Her cuma namazı öncesi camilerin avluları ve içleri tiziz bir şekilde dezenfekte edilerek, yıkanıp ibadete hazır hale getirilirken belediyeye bağlı ekipler Şahinbey ilçesindeki tüm camileri periyodik olarak temizliyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Coronavirus pandemisine karşı mücadelenin devam ettiğini ve bu çerçevede camilerin düzenli olarak temizlendiğini belirtti.

Tahmazoğlu, “Şahinbey Belediyesi olarak Coronavirus’e karşı kesintisiz mücadelemizi sürdürüyoruz. Şahinbey ilçesindeki tüm camilerimizin normal zamanlarımızda da ayda en az iki defa temizliklerini yapıyor ve vatandaşlarımızın hijyenik ortamlarda ibadetlerini yapmalarını sağlıyorduk. Korona virüsü ile mücadele de bu sayıları daha da yükselttik. Bundan sonraki süreçlerde de çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.” diye konuştu. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Coronavirus aşısı asla ticari ürün olmamalıdır!Önceki Haber

Coronavirus aşısı asla ticari ürün olmam...

Pfizerın Covid-19 aşısı olan 4 gönüllünün yüz felci geçirdiği iddia edildiSonraki Haber

Pfizerın Covid-19 aşısı olan 4 gönüllünü...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar