Gaziantepin yeni mahallesine park yapılacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gaziantepin yeni mahallesine park yapılacak
Abone ol
Gaziantep’in merkez Şahinbey ilçesinin yeni mahallelerinden olan Yamaçtepe Mahallesi’ne Şahinbey Belediyesi tarafından 4 bin 500 metrekare alan üzerine park yaptırılacak.

Yamaçtepe Mahallesi’ne yapılan yeni parkın çalışmalarını ekibiyle birlikte yerinde inceleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yamaçtepe’nin şehrin en gözde yerlerinden birisi olacağını ifade etti.

Yamaçtepe Mahallesi’nde park ve sosyal donatı alanları için çalışmaların devam ettiğini belirten Tahmazoğlu,  “Yamaçtepe Mahallemiz şehrimizin en geniş ve en modern mahallelerinden birisi olacak. Burada yol açma ve imar çalışmalarımızı tamamlamıştık. İlk konut inşaatını da Şahinbey Belediyesi olarak biz yaptık. Konutlarımızın yanı başında yaptığımız park için çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Onun yanında ticari alanlarımız var. Market, fırın ve kasap gibi ihtiyaç duyulan sosyal donatılar olacak. Ayrıca yine sosyal donatıların yanında cami inşaatımız başladı ve devam ediyor. İnsanlarımızın burada yaşayabilmeleri için ihtiyaç duydukları her şeyi yapıyoruz. Buranın şehrin en güzel yerlerinden biri olacağına inanıyorum, onun içinde elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” dedi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Bakan Selçuk soru setlerinin göüntülenme saysını açıkladıÖnceki Haber

Bakan Selçuk soru setlerinin göüntülenme...

Gaziantepte Covid-19 kurallarına uymayan 1202 kişiye para cezası verildiSonraki Haber

Gaziantepte Covid-19 kurallarına uymayan...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar