Fahrettin Koca'dan HDP ve TİP'e teşekkür: Örnek oldular

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fahrettin Koca'dan HDP ve TİP'e teşekkür: Örnek oldular
Abone ol
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı davetinde bulunduğu siyasi parti liderleri için mesaj yayınlarken "Sıramızı bekleyeceğiz" diye yanıt veren HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar ve TİP Genel Başkanı Erkan Baş'a da teşekkür etti. Koca'nın mesajlarında sadece Sancar için 'Sayın' ifadesinin yer almaması dikkat çekti.

Aşı olmaları için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından siyasi parti genel başkanlarına yapılan çağrıya HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar'dan 'sıramızı bekleyeceğiz' yanıtı geldi. Aşı olan liderlere teşekkür eden Bakan Koca, bu yanıtı verenlere de 'örnek oldukları' için teşekkür etti. Koca'nın Pervin Buldan'ı anmayarak Mithat Sancar'a hitaben bir sosyal medya paylaşımıyla teşekkür ettiği ve diğer mesajlarındaki 'sayın' ibaresini kullanmadığı görüldü.

Koca Twitter'dan yaptığı açıklamada, "HDP Genel Başkanı Mithat Sancar Beyefendi’yi arayarak kendilerini de aşı olarak örnek olmaya davet etmiştim. Parti olarak yaptıkları açıklama ile sıra bekleyerek örnek olmayı tercih ettiler. Destekleri için teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız" dedi. 

Bakan Koca ayrıca yine sıralarını bekleyeceklerini açıklayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve TİP Genel Başkanı Erkan Baş'a da teşekkür etti.

SANCAR'A TEŞEKKÜRÜNDE 'SAYIN' İFADESİ YER ALMADI

Aşı olma çağrısına olumlu yanıt veren TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye de yine Twitter'dan teşekkür eden Koca'nın, Mithat Sancar'la ilgili mesajına sosyal medyada çok sayıda yorum yapıldı. Koca'nın tüm mesajlarında geçmesine karşın sadece Sancar için 'Sayın' ifadesine yer vermemesi nedeniyle tepki gösterenler oldu. GazeteDuvar

Anahtar Kelimeler:
Türkiye'de son 24 saatte 8 bin 314 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktıÖnceki Haber

Türkiye'de son 24 saatte 8 bin 314 kişi...

8 Şubat'ta hiç kimsenin hesabı silinmeyecek ErtelendiSonraki Haber

8 Şubat'ta hiç kimsenin hesabı silinmeye...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar