Eşi Covid-19dan dolayı vefat edenlere bin 500 TL destek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Eşi Covid-19dan dolayı vefat edenlere bin 500 TL destek
Abone ol
Gaziantep’te eşleri Covid-19’dan dolayı vefat edenlere Şahinbey Belediyesi tarafından bin 500 TL nakdi destek verilecek.

Şahinbey Belediyesi pandemiden dolayı mağdur olan esnafa ve usta öğreticilerden sonra Covid-19 nedeniyle eşlerini kaybeden vatandaşlara bin 500 TL nakdi yardım sağlıyor.

İçişleri Bakanlığı genelgesi ile işyerleri kapanan esnafa ve usta öğreticilere bin 500 TL destek sağlayan Şahinbey Belediyesi, evde karantinada olan vatandaşlara da sıcak yemek ve gıda paketi desteği veriyor.

Pandemi sürecinde vatandaşların acılarını ve sorunlarını paylaştıklarını belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Covid-19 salgınında eşlerini kaybeden vatandaşlara  bin 500 TL nakdi yardımda bulunduklarını söyledi.

Covid-19 nedeniyle zor günler geçiren esnafa ve usta öğreticilere bin 500 TL destek verdiklerini anımsatan Tahmazoğlu, “Aynı zamanda Covid-19’dan dolayı evlerinde karantinada olana vatandaşlara sıcak yemek ve gıda paketi dağıtımlarımızda devam ediyor. Şimdi de Covid-19’dan dolayı eşleri vefat eden vatandaşlarımıza bin 500 TL nakdi destek sağlayacağız. Vereceğimiz bu destek kayıplarının telafisi asla olamaz ancak acılarını paylaşmak ve ihtiyaçlarının karşılanması adına bir destektir. Şahinbey Belediyesi olarak doğumdan ölüme kadar her alanda vatandaşlarımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.” dedi.  (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Dev denizanaları bu kez boğazda görüldüÖnceki Haber

Dev denizanaları bu kez boğazda görüldü

Sanat sokağında yenileme çalışmaları başladıSonraki Haber

Sanat sokağında yenileme çalışmaları baş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar