Köpek Sahiplendirme

Erdoğan: Dışarıdaki ve içerideki bozguncuların senaryoları birer birer deşifre oluyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Erdoğan: Dışarıdaki ve içerideki bozguncuların senaryoları birer birer deşifre oluyor
Abone ol
Ankara-Niğde Otoyolu Açılış Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'yi, ahlak ve vicdan dışı yeni oyunlarla rotasından çıkarmaya çalışanlar bir kez daha hüsrana uğrayacaktır." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara-Niğde Otoyolu Açılış Töreni'ne katıldı. Erdoğan, Ankara-Niğde Otoyolu'nun Türkiye’ye ve millete hayırlı olmasını diledi.

Ankara-Niğde Otoyolu Haymana Gişeleri mevkiinde düzenlenen törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2023'ü, milletimiz için yeni bir zaferin miladı hâline dönüştürmek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Dışarıdaki ve içerideki bozguncuların senaryoları birer birer deşifre oluyor. Vesayetle, terörle, kaosla, darbeyle, nice tuzakla durduramadıkları Türkiye'yi, ahlak ve vicdan dışı yeni oyunlarla rotasından çıkarmaya çalışanlar bir kez daha hüsrana uğrayacaktır." açıklamasında bulundu.

"Ankara-Niğde Otoyolu 'akıllı yol' olarak tasarlandı"

Ankara-Niğde Otoyolu'nun döşenen fiber iletişim ağı, sensörler, kameralar, veri ve kontrol merkezi vasıtasıyla "akıllı yol" olarak tasarlandığını ifade eden Erdoğan, "Eskiden tamamen insan gücüyle yapılan pek çok işlem, bu yolda akıllı ulaşım sistemi tarafından gerçekleştirilecek. Trafik yoğunluğundan buzlanmaya, bakım-onarım ihtiyacından ileride akıllı araçların kullanımına imkân sağlayacak altyapısına kadar pek çok özelliğiyle, bu projeyle geleceğin yolunu inşa ettik." diye konuştu.

Erdoğan, "Milletimiz, işte tüm bu gerçekleri gördüğü için, girdiğimiz her mücadelede, başlattığımız her projede, hamdolsun yanımızdadır. Türkiye'nin istiklal ve istikbal kavgası olarak gördüğümüz bu mücadeleyi, Allah'ın izniyle, ne pahasına olursa olsun zafere taşıyacağız." dedi. 

Anahtar Kelimeler:
Türkiye'de Covid-19'dan 53 can kaybı,1612 yeni tanı konduÖnceki Haber

Türkiye'de Covid-19'dan 53 can kaybı,161...

İpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan Coronavirus denetimlerine katıldıSonraki Haber

İpekyolu Belediye Başkan Vekili Aslan Co...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar