Enerjide dijital dönüşüm başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Enerjide dijital dönüşüm başladı
Abone ol
Enerji verimliliğini maksimize etmek, önleyici ve kestirimci bakım yapmak isteyen firmalar KIO (Klemsan Internet Objects) IoT platformu ile dijital dönüşüm dünyasına adım atıyor.
ücretli
İSTANBUL (İGFA)- Klemsan R&D departmanı tarafından geliştirilen KIO (Klemsan Internet Objects), 2017 yılından bu yana müşterilerine başta enerji verimliliği olmak üzere IoT çözümleri sunuyor. Enerji verimliliğinin öneminin giderek arttığı günümüzde, firmalar da bu alanda çözümler arıyor. KIO, firmalara bu alanda bir reçete sunarak firmaların enerji tasarrufu başta olmak üzere işletmelerinde verimlilik projeleri yapmalarına olanak sağlıyor.

Firmaların uçtan uca dijital enerji yönetimini sağlayan KIO yazılımı marka bağımsız bir çözüm sunuyor. Sahada yer alan çeşitli marka ve model cihazların sisteme eklenmesi, birlikte çalışılabilirlik (interoperability) ve ölçeklendirilebilirlik (scalability) kabiliyetini artırıyor. Nesnelerin Interneti (IoT) alt yapısını kullanan KIO, üçüncü parti yazılımlarla entegrasyon sağıyor.


Kocaeli Körfez Emek Gençliği’nden işçilerle anketÖnceki Haber

Kocaeli Körfez Emek Gençliği’nden işçile...

Sakarya Nehri kıyısı yeni yaşam alanı olacakSonraki Haber

Sakarya Nehri kıyısı yeni yaşam alanı ol...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar