Diyarbakırda ücretsiz özel yetenek kursları açılıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Diyarbakırda ücretsiz özel yetenek kursları açılıyor
Abone ol
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi; beden eğitimi, askeri ve polis okullarına yerleşmek isteyen gençlere yönelik ücretsiz özel yetenek kurslarının açılacağını duyurdu.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından 21 Aralık itibariyle Diyarbakır'da; Askeri Okul, Polislik Meslek Yüksek Okulu (PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Bekçilik okulu, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) ve Spor Liseleri’ne yerleşmek isteyen gençlere yönelik ücretsiz özel yetenek kursları açılacağı belirtildi.

Uzman eğitmenler tarafından verilecek kurslar, 21 Aralık itibariyle ve hafta içi her gün 16:00’da Seyrantepe’deki atletizm pistinde “Kondisyon ve Hazırlık Etabı” devamında ise Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Talaytepe Spor Kompleksi’nde “Sınavlara Hazırlık ve Parkur Etabı” olmak üzere 2 aşamadan oluşacak.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan duyuruda, ücretsiz özel yetenek kursları için başvuru yapmak isteyenlerin, https://www.diyarbakir.bel.tr adresinden başvuru yapabilecekleri belirtildi.

Başvuru formundaki tüm soruların eksiksiz ve doğru şekilde cevaplanması gerektiği ifade edilen duyuruda, ücretsiz kurslar hakkında bilgi almak isteyenlerin, [email protected] adresine mail atarak veya 0412 223 4880 – 4405 telefon numaralarını arayarak gerekli ayrıntılara ulaşabileceği bildirildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Muğladaki asayiş uygulamalarında 79 kişi gözaltına alındıÖnceki Haber

Muğladaki asayiş uygulamalarında 79 kişi...

Google servisleri çöktüSonraki Haber

Google servisleri çöktü

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar