ücretli reklam

Diyarbakırda sağlık kurumları yerleşkeleri asfaltlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Diyarbakırda sağlık kurumları yerleşkeleri asfaltlandı
Abone ol
​Merkez Bağlar Belediyesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinin bulunduğu alanı sıcak asfalt ile döşeyerek kullanışlı hale getirdi.

Bağlar Belediyesi, sağlık kuruluşlarının bulunduğu bölgelere hizmet götürmeye devam ediyor. Bölge hastanesi konumundaki Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinin bulunduğu alan hastanenin hizmete girdiği tarihten beri ilk kez asfaltlandı.

10 yıl sonra asfaltlanan alan yapılan çalışma, hizmeti Coronavirus ile mücadele eden sağlık çalışanlarına moral oldu.

Bir kilometrelik alan 7 ton asfalt döşemesi yapılarak sağlık çalışanları ve vatandaşlar için kullanışlı hale getirildi. Hastane bahçesi güzel bir görüntü kazanırken hastane çalışanları ve vatandaşlar anlamlı buldukları hizmet nedeniyle Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Sağlık emekçilerinin yaşam koşullarını iyileştirmeyi vicdani bir sorumluluk olarak kabul ederek bu yönde hizmetler yaptıklarını belirten Beyoğlu, sağlık camiasına yönelik hizmetleri devam ettireceklerini söyledi.

Beyoğlu, "Sağlık çalışanlarımızın değeri, dünyayı etkisi altına alan ve insanlık için yüzyılın felaketi olan Coronavirus salgını nedeniyle artmış durumda. Onların moralini yüksek tutmak, yaşam koşullarını elverişli hale getirmek hepimizin görevidir. Biz bunu vicdani bir sorumluluk olarak değerlendiriyoruz. 10 yıllık geçmişi bulunan ve sağlık alanında önemli bir misyon üstlenen Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanemizin bahçesini ve bulunduğu alanı yenilemek bize nasip oldu. Sağlık kahramanlarına yönelik desteğimiz her alanda devam edecek." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Suriyeli minik kardeşler gözlerine “ışık” olacak yardım eli bekliyorÖnceki Haber

Suriyeli minik kardeşler gözlerine “ışık...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerginliğin müsebbibi Türkiye değil, Yunanistan ve GKRYSonraki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gerginliğin müseb...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar