Diyarbakırda 2 büyük parkın yapım çalışmaları devam ediyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Diyarbakırda 2 büyük parkın yapım çalışmaları devam ediyor
Abone ol
Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağcılar Mahallesi'nde yapım çalışmaları devam eden 25 bin ve 8 bin metrekare alanlardan oluşan 2 parkta incelemelerde bulundu.

Her 2 parktaki çalışmalarda sona doğru gelindiğini belirten Beyoğlu, "İnşallah en kısa zamanda 2 parkımızı hazır hale getirerek ilçemizin yeni oksijen depoları olarak aziz milletimizin hizmetine sunacağız." dedi.

"Park çalışmalarında sona yaklaştık"

 Beyoğlu, "Bağlar Belediyesi'nin Bağcılar Mahallesi'nde bir süre önce yapımına başladığı 25 bin metrekarelik ve 8 bin metrekarelik alanlardan oluşan 2 parkın çalışmaları devam ediyor. Bağcılar Mahallesi 1198'inci Sokak yakınlarında bulunan 8 bin metrekarelik parkta ağaçlandırma çalışmaları tamamlanarak diğer alt yapı ve peyzaj çalışmalarına geçilirken, Bağcılar Mahallesi Gökkuşağı Evleri yakınlarındaki 25 bin metrekarelik parkta ise ağaçlandırma çalışmalarında sona gelindi." ifadelerini kullandı.

Beyoğlu, "İnşasına devam ettiğimiz park ve yeşil alan çalışmalarımız var. Buralarda incelemelerde bulunarak gelinen son aşamayı gözlemledik. Şehrimizin yeni nefes alanı olacak bu 2 projeyi en kısa zamanda tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız." diye ifade etti. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Afrikada Coronavirus vaka sayısı 2 milyona yaklaştıÖnceki Haber

Afrikada Coronavirus vaka sayısı 2 milyo...

Göktaş: Yeni Hukuk Reformu Kemalist Tapınmaya yeter diyecek mi?Sonraki Haber

Göktaş: Yeni Hukuk Reformu Kemalist Tapı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar