Didim’deki ‘cinsel taciz’ iddiasında flaş gelişme

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Didim’deki ‘cinsel taciz’ iddiasında flaş gelişme
Abone ol
Aydın’ın Didim ilçesinde yanında çalıştırdığı bir kadına cinsel tacizde bulunup darp ettiği gerekçesiyle hâkim karşısına çıkan iş insanı Necdet Özer’in planlı bir kumpasla karşı karşıya kaldığı ortaya çıktı.
ücretli
Erdal SAVAŞ (MANŞET AYDIN)Aydın‘ın Didim İlçesinde görülen bir cinsel taciz ve darp davasından sonra gündeme gelen iddialar planlı bir tuzağı deşifre etti. Yanında çalıştığı iş insanın kendisine cinsel tacizde bulunup darp ettiğini ileri süren Y.S. isimli kadının şikâyeti üzerine başlayan yargı sürecinde mahkeme heyeti sanık konumundaki Necdet Özer hakkında denetimli serbestlik kararı verdi. Adliye çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Necdet Özer bir iftirayla karşı karşıya kaldığını belirtip, “Herkes bize tuzaklar hazırlıyor. Benim bu şahısla hiçbir olayım olmadı” ifadelerini kullandı.

3 DAİRE KARŞILIĞINDA ŞANTAJ

Kendisine tuzak kurulup haksızlık yapıldığını söyleyen iş insanı Necdet Özer,adı geçen kadınla hiçbir ilişkisinin olmadığını savundu. Hakkında ortaya atılan iddialarla hiçbir ilgisi olmadığını öne süren Özer, "Ben Didim’de iş ve istihdam oluşturan biriyim. Adı geçen kadın ofisime gelerek benden 3 adet daire istedi. Bunların hepsi kayıtlı. Yaptığım şikâyet üzerine tapu dairesine gelerek kendisine daire vereceğimi bekleyen kadına suçüstü yapıldı. Olay şu anda yargıda. Adalet gerçeği ortaya çıkartacak. Bir insanın onuruyla oynamak bu kadar kolay ve ucuz olmamalı” diye konuştu.

Diyabet hastalarının oruç tutmaları hekim kontrolünde olmalıÖnceki Haber

Diyabet hastalarının oruç tutmaları heki...

Gebze Futbol Sahasının halısı serildiSonraki Haber

Gebze Futbol Sahasının halısı serildi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar