Köpek sahiplendirme

Dicle Üniversitesi Rektörü Karakoç, Bağlar Belediyesini ziyaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Dicle Üniversitesi Rektörü Karakoç, Bağlar Belediyesini ziyaret etti
Abone ol
​Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakoç, göreve başlaması dolayısıyla geçtiğimiz günlerde kendisine "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na iade-i ziyarette bulundu.

Başkan Beyoğlu tarafından yakın ilgi ile karşılanan Rektör Karakoç’un ziyaretine Dicle Üniversitesi Genel Sekreteri Ali Karakaş eşlik etti.

Sıcak bir ortamda geçen ziyarette Beyoğlu ve Karakoç, kentin gelişmesi ve başarısı için tüm alanlarda ortaya koyacakları iş birliği ve istişarenin önemine dikkati çektiler.

Beyoğlu’nun önemli hizmetlere imza attığına belirten Karakoç, ilçede değişime yol açan çalışmalardan dolayı tebrik ederek başarıların devamını diledi.

Genç Engelliler Platformundan Beyoğlu’na ziyaret

Beyoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle kendisini ziyaret eden Genç Engelliler Platformu Başkanı Yunus Emre Polat’ı da ağırlayarak engelli vatandaşlara belediye olarak sağladıkları desteklerin devam edeceğini vurguladı.

Görme engelli ilk Youtuber olma ünvanını taşıyan ve aynı zamanda Genç Engelliler Platformu Başkanı Polat, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Bağlar Belediyesi olarak da son bir buçuk yılda başta istihdam olmak üzere maddi ve manevi her konuda engelli vatandaşların yanında olduklarını dile getiren Beyoğlu, engellilere desteği bir sorumluluk olarak gördüklerini ve bu anlayışla yola devam edeceklerini kaydetti. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
99 yaşındaki hasta kolon kanserini yendiÖnceki Haber

99 yaşındaki hasta kolon kanserini yendi

Kargo firmasıyla gönderilmek istenen şüpheli paketten 8 kilo metamfetamin çıktıSonraki Haber

Kargo firmasıyla gönderilmek istenen şüp...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar