Denizli Tavas’ta çocuklar geleceği resmedecek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Denizli Tavas’ta çocuklar geleceği resmedecek
Abone ol
Tavas Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ”Rengarenk Geleceğimiz” adlı resim yarışması düzenledi. Yarışmaya son başvuru 16 Nisan.
ücretli

DENİZLİ (İGFA) - Denizli'de Tavas Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile çocuklara güzel bir sürpriz hazırladı. "Rengarenk Geleceğimiz" isimli resim yarışması düzenleyen Tavas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, çocukların hayalindeki dünyayı resmetmelerini istedi. Tavas Belediyesi tarafından 6-9 yaş ve 10-13 yaş olmak üzere iki kategoride yapılacak olan yarışmada birinci olanlara tablet, ikinci olanlara bisiklet ve üçüncü olanlara dünya klasikleri kitap seti ödül olarak verilecek. Tavas Belediyesi yarışmaya katılmak isteyen öğrencilere resim malzemelerini ücretsiz temin edecek.

Düzenledikleri yarışma ile ilgili düşüncelerini belirten Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, çocukların hayal güçlerinin ne kadar geniş olduğunu ve yetenekli olduklarını bildiklerini ifade ederek, pandemi döneminde çocukların verimli vakit geçirmelerini sağlamayı, yaratıcılık ve üretme kabiliyetlerini geliştirmeyi amaçladıklarını söyledi. 

Yarışmaya katılmak isteyenler için son başvuru tarihinin 16 Nisan 2021 Cuma olduğu bildirildi.


KADES en çok indirilen üçüncü uygulamaÖnceki Haber

KADES en çok indirilen üçüncü uygulama

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’tan ’çocuk işçi’ açıklamasıSonraki Haber

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’tan ’çocuk işç...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar