Denizli Büyükşehir’den kiracılarına müjde

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Denizli Büyükşehir’den kiracılarına müjde
Abone ol
Tam kapanma döneminde de Koronavirüs’e karşı desteklerini sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi mülkiyeti belediyeye ait işyerlerinden mayıs dönemine ait kirayı almayacak.
ücretli

DENİZLİ (İGFA) - Denizli Büyükşehir Belediyesi, Koronavirüs (COVID-19) salgınının görülmeye başlandığı ilk günlerden itibaren pandemiyle mücadele kapsamında sayısız çalışmaya imza attı. Başkan Osman Zolan’ın talimatıyla alınan karara göre, Denizli Büyükşehir Belediyesinin kiracısı olan işletmelerden mayıs 2021 dönemine ait kira alınmayacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi daha önce de kiracılarına yönelik benzer bir karara imza atmış ve işyerleri kapanan esnaftan kira almamıştı.

 Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, pandeminin görülmeye başlandığı ilk günlerden itibaren tüm imkanlarıyla hemşehrilerinin yanında olduklarını söylerken, "Tüm imkanlarımızla vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz ve bu zor günleri inşallah hep beraber atlatacağız. Yeter ki kurallara harfiyen uyalım. Bizler sahada vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

 

 


Sakarya’da birlik mesajıÖnceki Haber

Sakarya’da birlik mesajı

Funda Eryiğit’ten ’keşke’ itirafıSonraki Haber

Funda Eryiğit’ten ’keşke’ itirafı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar