Denizli Büyükşehir’den can dostlar için eğitim

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Denizli Büyükşehir’den can dostlar için eğitim
Abone ol
Denizli Büyükşehir Belediyesi, 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve Hayvanların Korunmasına Dair Uygulama Yönetmeliği hükümleri kapsamında ”Yerel Hayvan Koruma Görevlisi” eğitimi verdi.
ücretli

DENİZLİ (İGFA) -  Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Denizli Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü işbirliği ile 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ve Hayvanların Korunmasına Dair Uygulama Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda Yerel Hayvan Koruma Görevlisi eğitimi verildi.

Vatandaşların sokak hayvanlarının bulundukları bölgede yaşam sorumluluğunu üstlenmeleri için verilen eğitim programı Çatalçeşme Oda Tiyatrosu'nda düzenlendi. Eğitime, Denizli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Dairesi Başkanı Ramazan Değirmenci, eğitmenler ve hayvanseverler katıldı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma, Rehabilitasyon Merkezi ve Doğal Yaşam Parkı Veteriner Hekimi Elvan Alkaya, burada hayvan bakım ve beslenmesi, hasta hayvanın tanınması, kedi ve köpeklerde paraziter hastalıklar ve zoonoz hastalıklar (insan ve hayvanların birbirine bulaştırabildikleri hastalıklar) konularında bilgi verdi.

Eğitim sonunda hayvanseverlere katılım belgeleri Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ramazan Değirmenci ve beraberindekiler tarafından takdim edildi.


AK Partili gençlerden iftarlık pide ikramıÖnceki Haber

AK Partili gençlerden iftarlık pide ikra...

Pamukkale’de atık yağa karşı ’sıvı deterjan’ hediyeSonraki Haber

Pamukkale’de atık yağa karşı ’sıvı deter...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar