ücretli reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fatih sondaj gemimizde yeni rezerv miktarını açıklayacağız

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fatih sondaj gemimizde yeni rezerv miktarını açıklayacağız
Abone ol
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İnşallah cumartesi günü Fatih sondaj gemimize giderek çalışmaları yerinde inceleyerek yeni rezerv miktarını açıklayacağız." dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu.

Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin ve Kıbrıs Türklerinin haklarını gözetmeyen hiçbir planın hayata geçme imkanı olmadığını ortaya koydukları sağlam duruşla herkese gösterdiklerini belirten Erdoğan, "Yavuz gemimizin güvenliğini donanmamız sağlıyor. Oruç Reis sismik araştırma gemimiz de yeniden Akdeniz'deki görevine döndü. Barbaros Akdeniz'deki çalışmalarına devam ediyor. AB ve NATO platformlarındaki sözlerini tutmayan Yunanistan ve Kıbrıs Rum kesimine hak ettikleri cevapları sahada vermeyi sürdüreceğiz. Kanuni bakım çalışmalarının bitmesinin ardından Karadeniz'deki görevi için yola çıkacak. Kanuni gemimizin faaliyetlerinden de inşallah müjdeli haberler bekliyoruz." dedi.

Karadeniz'deki doğalgaz keşif çalışmalarına değinen Erdoğan, "Fatih'in keşfettiği doğalgaz haberi milletimizi sevince boğmuştur. İnşallah cumartesi günü Fatih sondaj gemimize giderek çalışmaları yerinde inceleyerek yeni rezerv miktarını açıklayacağız." ifadelerini kullandı.

Türk Tabipleri Birliğine de tepki gösteren Erdoğan, "Türk Tabipleri Birliği başta olmak üzere diğer meslek kuruşlarındaki sorunlar da artık tahammül edilmez seviyeye ulaşmıştır. Ne zamandan beri terörle iç içe olanlar Tabipler Birliği gibi önemli bir kuruluşun başına geçebiliyor? Bunun adı demokratik bir yaklaşım değildir, bunun adı terör örgütlerinin sivil toplum kuruluşlarına adeta el koyması hadisesidir." şeklinde konuştu. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden, evi yanan aileye bir yardımÖnceki Haber

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müd...

Türkiye genelinde alkol operasyonuSonraki Haber

Türkiye genelinde alkol operasyonu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar