Köpek Sahiplendirme

Covid-19 tedavisini gören DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan hastaneye kaldırıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Covid-19 tedavisini gören DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan hastaneye kaldırıldı
Abone ol
Coronavirus testi pozitif çıktıktan sonra evinde karantinaya giren DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bazı şikayetlerinin devam etmesi üzerine hastaneye kaldırıldığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Kendisi gibi Covid-19 testleri pozitif çıkan eşi ve oğlunun iyileştiğini belirten Babacan, hastalığın ciddiye alınması ve hastalıktan korunmak için önlem alınması uyarısında bulundu.

Sosyal medya Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunan Babacan, "Bugün Covid-19’la 8'nci günümüz. Çok şükür eşim Zeynep ve oğlumuz Emir iyileştiler. Evde kontrol ve karantina altındalar. Benim genel durumum iyi, ancak bazı şikayetlerim devam ediyor. Doktorumun tavsiyesine uyarak, ilaç tedavim bitene kadar yakın izlem amacıyla hastanede olacağım." ifadelerini kullandı.

Hastalığın ciddiye alınması uyarısında da bulunan Babacan, şunları kaydetti:

"Bir kez daha sizden Covid-19’u çok ciddiye almanızı, hastalıktan korunmak ve çevrenizdekileri korumak için azami özeni göstermenizi rica ediyorum. Büyük fedakarlıklar gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza ve bize geçmiş olsun dileklerini ileten herkese tekrar teşekkür ediyorum." (İLKHA)

 

Bugün COVID-19’la 8. günümüz. Çok şükür eşim Zeynep ve oğlumuz Emir iyileştiler. Evde kontrol ve karantina altındalar.Benim genel durumum iyi, ancak bazı şikayetlerim devam ediyor. Doktorumun tavsiyesine uyarak, ilaç tedavim bitene kadar yakın izlem amacıyla hastanede olacağım.

— Ali Babacan (@alibabacan) September 1, 2020

 

Anahtar Kelimeler:
Rektör Durmuştan Cumhuriyet gazetesi yazarına tepkiÖnceki Haber

Rektör Durmuştan Cumhuriyet gazetesi yaz...

İstanbulda son 7 yılın en kurak yazı yaşanıyorSonraki Haber

İstanbulda son 7 yılın en kurak yazı yaş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar