Bursalı gençlerden Büyükşehir’e iki haftada bin öneri

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bursalı gençlerden Büyükşehir’e iki haftada bin öneri
Abone ol
”Hayat Bursalı gençlere güzel” sloganıyla kurulan ve gençlere ücretsiz internetin yanı sıra farklı mağaza ve işyerlerinden indirimli alışveriş imkanı sunan Bursa Büyükşehir Gençlik Kulübü, aynı zamanda fikir ve önerileriyle gençleri de kent yönetimine dahil ediyor.
ücretli

BURSA (İGFA) - Bursa Büyükşehir Gençlik Kulübü’nün MEB platformu ve mobil uygulaması üzerinden ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanan gençler, uygulama içerisinde bulunan “Şehrim İçin Bir Fikrim Var” bölümüne kente dair görüş ve önerilerini yazabiliyor. Gençler tarafından iki hafta gibi kısa bir sürede 1000’in üzerinde fikir, istek ve öneri yapıldı. 

Bursalı gençler kent yönetiminden en fazla E- Spor Merkezi açılması, bisiklet yollarının yaygınlaştırılması, wi-fi hizmetleri, gençlik merkezlerinin sayılarının arttırılması, tarihi ve kültürel geziler, yurtdışı gezileri, spor alanlarının arttırılması, kütüphane ve hayvan barınaklarının sayılarının arttırılması gibi taleplerde bulundu.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, gençlerin Bursa’ya dair görüş ve önerileri öğrenmek amacıyla Gençlik Kulübü’nü çok önemsediğini söyledi. İki hafta gibi kısa bir süre içinde 1000’in üzerinde öneri ve isteğin gelmesinin gençlerin Bursa’ya olan duyarlılığını gösterdiğini belirten Başkan Aktaş, her öneri ve ve fikir bizim için değerli ve önemli olduğunu söyledi.


Kocaeli İzmit’te çevreci kardeşlere teşekkürÖnceki Haber

Kocaeli İzmit’te çevreci kardeşlere teşe...

Kocaeli’de muhtarlara kırtasiye desteğiSonraki Haber

Kocaeli’de muhtarlara kırtasiye desteği

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar