Bursa Gönüllü Kuruluşlar’dan ’hadsizlik’ tepkisi!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bursa Gönüllü Kuruluşlar’dan ’hadsizlik’ tepkisi!
Abone ol
Bursa Gönüllü Kuruluşlar Platformu, 104 emekli amiralin yayınladığı bildiriye tepki gösterdi.
ücretli

BURSA (İGFA) - Bursa'da 96 sivil toplum kuruluşunu bünyesinde barındıran Bursa Gönüllü Kuruluşlar Platformu, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda emekli amirallerin yayınladığı bildiriye tepki gösterdi.

Platformun İcra Heyeti adına konuşan İbrahim Güney, "Milletimizin emrinde ve hizmetinde olmayı en yüksek rütbe ve en büyük şeref ve şan kabul eden sivil toplum kuruluşları olarak, dün olduğu gibi bugün de millet iradesinin tecellisi olarak seçimle göreve gelmiş olan, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm yöneticilerimizin yanındayız ve destekçisiyiz” dedi.

Zamanlanması itibariyle belirli mihraklar tarafından sistematik bir şekilde organize edildiği aşikar olan emekli 104 amiralin kamuoyu bildirisindeki darbe tehditlerini "hadsizlik" olarak nitelendiren Güney, "Devletimizin imkanlarından faydalanıp bizatihi milletimizin ödediği vergilerden maaşlarını alıp nankörlük eden, ihanet çukurunda yaşayan darbe heveslileri şunu çok iyi bilsinler ki hevesleri kursaklarında kalacaktır. Millet iradesini yok sayan her türlü oluşumu ve bildiriyi şiddetle kınıyoruz" diye konuştu.


Ankaralı genç müzisyen sorunları için ’DEVA’ aradı!Önceki Haber

Ankaralı genç müzisyen sorunları için ’D...

Marmara’da bu balığa dikkat!Sonraki Haber

Marmara’da bu balığa dikkat!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar