Burdur Valiliği hafta sonu açık bulundurulacak nöbetçi işyeri bilgilerini paylaştı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Burdur Valiliği hafta sonu açık bulundurulacak nöbetçi işyeri bilgilerini paylaştı
Abone ol
Burdur Valiliği tarafından hafta sonları uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasında, il genelinde açık bulundurulacak nöbetçi petrol-otogaz istasyonları, oto lastik tamircileri ve şehirlerarası güzergahlarda hizmet verecek tesis bilgileri paylaşıldı.

İçişleri Bakanlığı, Kabine Toplantısında alınan kararlar doğrultusunda yeni Covıd-19 tedbirleri uygulanması için valiliklere genelge gönderdi.

81 il Valiliğine gönderilen genelge doğrultusunda hafta sonları uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması süresince Burdur'da hizmet verecek olan bazı işletmelerin nöbet listesi açıklandı.

Burdur Valiliği tarafından yapılan duyuruda, hafta sonları 10.00 ile 20.00 saatleri dışında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması süresince Afyon-Antalya Karayolu, Burdur-Muğla-Denizli Karayolu ve şehir merkezinde açık bulundurulacak 21 akaryakıt ve LPG istasyonunun iletişim bilgileri paylaşıldı.

Sokağa çıkma kısıtlaması süresince hizmet verecek oto lastik tamircileri nöbet listesinin kasım ayı içerisinde belirlenen günlerde geçerli olduğunun belirtildiği duyuruda, karayolları kenarında bulunan ve şehirlerarası toplu ulaşım veya lojistik amaçlı araçlara hizmet verecek istisna kapsamında yer alan yeme içme tesislerinin adres bilgilerine yer verildi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Hatay'ın İskenderun ilçesinde orman yangını çıktıÖnceki Haber

Hatay'ın İskenderun ilçesinde orman yang...

Pompeoya tepki: Baskıcı politikalarınıza boyun eğmeyeceğizSonraki Haber

Pompeoya tepki: Baskıcı politikalarınıza...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar