Köpek Sahiplendirme

Bingöl Çevlik-Derden, sağlık personellerine moral ziyareti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bingöl Çevlik-Derden, sağlık personellerine moral ziyareti
Abone ol
Bingöl'de sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra yardımlaşma ve dayanışma çalışmaları yürüten Çevlik-Der, Covid-19 pandemi süresince fedakâr bir şekilde çalışmalarını aralıksız sürdüren sağlık çalışanlarına moral ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaret esnasında sağlık çalışanlarına çeşitli hediyeler getiren Çevlik-Der Yönetim Kurulu ve üyelerini, Bingöl Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzman Doktor Mehmet Gök, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Zülküf Bağbars, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdiresi Gülten Elkansu Gedük ve hastane personelleri karşılayarak teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Çevlik-Der Başkanı Ali Duvarcı, "Bizler dernek olarak sağlık çalışanlarımıza moral vermeye geldik. Bu zorlu pandemi sürecinde fedakârca çalışan sağlıkçılarımızın yanında olduğumuzu göstermek istedik. Kendilerine hem yanlarında olduğumuzu göstermek istedik hem de ufak tefek hediyelerle moral vermek istedik. Bu vesileyle bir kez daha tüm sağlık kahramanlarımıza teşekkür ediyoruz. Covid-19 pandemisinden etkilenen tüm vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Siirtli öğrenci kriz zamanında genç inovasyon ödülüne layık görüldüÖnceki Haber

Siirtli öğrenci kriz zamanında genç inov...

81 düzensiz göçmen kurtarıldıSonraki Haber

81 düzensiz göçmen kurtarıldı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar