Köpek Sahiplendirme

Belediyenin sağladığı imkanlarla üniversiteye yerleşen öğrenciler Beyoğlunu ziyaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Belediyenin sağladığı imkanlarla üniversiteye yerleşen öğrenciler Beyoğlunu ziyaret etti
Abone ol
Diyarbakır Bağlar İlçe Belediyesinin eğitim merkezinde TYT-AYT kurslarına katılan öğrencilerden 36'sı aralarında Ankara ve İstanbul’daki üniversitelerin de bulunduğu önemli bölümlere yerleşti.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, kendisini ziyaret edip, sağladığı imkanlar nedeniyle teşekkür eden öğrencilerin davranışı karşısında mutlu olduğunu söyledi.

Belediyenin kütüphaneyi eğitim merkezine dönüştürüp, özel okulları aratmayan teknik imkanlarla donattığı TYT-AYT kurslarında başarılı olup, Türkiye'nin önemli üniversitelerinde hayalini kurdukları bölümlere yerleşen öğrenciler, sevinçlerini kendilerine bu imkânı sağlayan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile paylaştı.

Tıp, hukuk ve öğretmenlik gibi öne çıkan alanlarında da bulunduğu bölümleri kazanan öğrenciler, pandemi sürecine rağmen belediyenin desteğiyle iyi koşullarda üniversite sınavlarına hazırlanarak hedefledikleri bölümlere yerleştiklerini dile getirdiler.

Beyoğlu, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünü yaptığı eğitim seferberliği kapsamında sizlere bu imkanları sağladık. Sizler de emek vererek başarılı oldunuz. Ülkemiz, Diyarbakır’ımız ve ailelerinize faydalı, hayırlı evlatlar olarak güzel hizmetlerde bulunmanız temennisi ile üniversite hayatınızda başarılar diliyoruz. " dedi. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Nijerya polisi, Aşure matem merasiminde halka ateş açtı: 2 ölüÖnceki Haber

Nijerya polisi, Aşure matem merasiminde...

Yasadışı silah operasyonunda 3 şüpheli suçüstü yakalandıSonraki Haber

Yasadışı silah operasyonunda 3 şüpheli s...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar