Köpek Sahiplendirme

Batman Valisi Şahin: “İlimizdeki vaka sayılarında bariz bir azalma gözlemliyoruz”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Batman Valisi Şahin: “İlimizdeki vaka sayılarında bariz bir azalma gözlemliyoruz”
Abone ol
Batman Valisi Hulusi Şahin, “Batman’da oluşturduğumuz ekiplerin yaptığı denetimler sayesinde ilimizdeki vaka sayılarında bariz bir azalma gözlemliyoruz” dedi.

İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda ülke genelinde yapılan Covid-19 denetimleri; Batman’da da Valimiz Hulusi Şahin koordinasyonunda vali yardımcıları, kaymakamlar, il emniyet müdürü, belediye başkan yardımcıları, polis, jandarma ve belediye zabıtasının katılımıyla gerçekleştirildi.

Edip Solmaz Bulvarı üzerindeki esnafı ziyaret eden Vali Hulusi Şahin, esnaf ve vatandaşlara maske kullanımı, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Denetimler sırasında açıklamalarda bulunan Vali Şahin, “Türkiye’nin tüm illerinde ve ilçelerinde olduğu gibi Batman’da da Covid-19 denetimleri yapılıyor. Bizler de esnafımızı ziyaret ederek tedbirlere uymaları konusunda kendilerini bilgilendirdik. Batman’da oluşturduğumuz ekiplerin yaptığı denetimler sayesinde ilimizdeki vaka sayılarında bariz bir azalma gözlemliyoruz. Bugün Diyarbakır’da bölge ile ilgili koordinasyon toplantısı gerçekleştiren Sağlık Bakanımız da ilimizdeki vaka sayılarının azalmasından duyduğu memnuniyeti İl Sağlık Müdürümüze ifade etmiştir. Umuyorum ki hem vatandaşımızın maske, hijyen ve sosyal mesafe konusundaki hassasiyeti, hem de bizim denetimler konusundaki kararlılığımız, pandemi konusunda kış aylarına çok daha rahat girmemizi sağlayacaktır.” dedi.(İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
İranda kimyasal patlama: Yüzlerce kişi zehirlendiÖnceki Haber

İranda kimyasal patlama: Yüzlerce kişi z...

Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile görüştüSonraki Haber

Çavuşoğlu, NATO Genel Sekreteri Stoltenb...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar