ücretli reklam

Batı Şeria ve Kudüste Filistinliler ile işgalciler arasında çatışmalar yaşandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Batı Şeria ve Kudüste Filistinliler ile işgalciler arasında çatışmalar yaşandı
Abone ol
Batı Şeria ve işgal altındaki Kudüs'te değişik yerlere saldırı düzenlenmesi üzerine Siyonist işgal rejimine bağlı askerler ile Filistinli gençler arasında çatışmalar yaşandı.

İşgalciler, Kudüs'te Anata beldesine saldırı düzenledi ve geniş bir alana yayıldılar. El-İseviyye köyünde de Ed-Dahre mahallesine baskın düzenlediler.

İşgalciler, Nablus'un kuzeyindeki Sebastiye beldesinden Eyhem Akel ve Şahid Kayid isimli gençleri alıkoydu. Buraya düzenlenen baskın sırasında evlerin üzerine zehirli gaz bombaları atıldığı ve alıkonulan gençlerin de darp edildiği belirtildi.

Tubas şehrinde ve bu şehrin doğusundaki Teyasir beldesinde işgalcilerin kalabalık bir grupla baskın düzenlemesinden sonra Filistinli gençlerle aralarında çatışmalar çıktı. İşgalcilerin buralarda birçok eve baskın düzenledikleri ve aramalar yaptıkları bildirildi.

Beytülahim'de işgal güçleri şehrin kuzeyindeki Ayide mülteci kampında bulunan kimi Filistinlilerin evlerine baskın düzenledikleri ve aramalar yaptıkları belirtildi.

İşgalciler El-Halil'de muhtelif yerlere baskınlar düzenledi ve bazı gençlere istihbarata başvurmaları üzere tebliğde bulundular.

Siyonist işgal rejimi, Batı Şeria ve Kudüs'te baskın ve alıkoymalarını gündelik olarak sürdürüyor. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Yaşayan Okullar Projesi ile öğrencilere fırsat adaleti sağlanması hedefleniyorÖnceki Haber

Yaşayan Okullar Projesi ile öğrencilere...

Şehid Muhammed Ali Uslun annesi defnedildiSonraki Haber

Şehid Muhammed Ali Uslun annesi defnedil...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar