Köpek Sahiplendirme

Bakanlıkta görevlendirilen İl Milli Eğitim Müdüründen veda programı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bakanlıkta görevlendirilen İl Milli Eğitim Müdüründen veda programı
Abone ol
Malatya'da yaklaşık 6 yıldır görev yapan ve Millî Eğitim Bakanlığında görevlendirilen İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya İl Müdürlüğünce veda yemeği programı düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı için düzenlenen veda yemeği programına, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Duygu dolu anların yaşandığı veda yemeği programında bugüne kadar yapılan başarılı çalışmalar ve birlikte çalışmanın güzel örnekleri anlatıldı. Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı için, “2014 yılından beri birlikte görev yaptığımız altı yıllık zaman diliminde eğitime kattığınız değer, gösterdiğiniz içtenlik ve öngörü zenginliği için çok teşekkür ederiz, bundan sonraki yaşamınızda başarı ve huzur diliyoruz. Sizinle çalışmak bir ayrıcalıktır, yolunuz açık olsun.” diyerek duygularını dile getirdiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ise yaptığı konuşmada, “Bizler devlet memuruyuz, devletimizin bizlere sağlamış olduğu imkanlar doğrultusunda bizlere nerede ihtiyaç varsa oraya gideceğiz. Bulunduğum görevin gerektirdiği vazifeleri hakkıyla yerine getirmiş olmanın huzur ve mutluluğu ile birlikte çalıştığım siz değerleri meslektaşlarımdan ayrılmanın hüznünü bir arada yaşıyorum. Eğitim öğretim faaliyetlerinin daima daha ileriye gitmesi için emeği geçen herkese teşekkür ederim, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Program İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya plaket takdim edilmesiyle sona erdi.

Millî Eğitim Bakanlığında görevlendirilen Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı'nın yerine, İstanbul Sultangazi Milli Eğitim Şube Müdürü Battal Kambay atanmıştı. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Bakan Albayrak: İnşaat sektöründen güzel haberler gelmeye devam ediyorÖnceki Haber

Bakan Albayrak: İnşaat sektöründen güzel...

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi e-Devlete taşındıSonraki Haber

ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi e-Devlete ta...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar