Bakana “Zehir” Kullanmayı Öneren Doktora Tepki Yağdı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bakana “Zehir” Kullanmayı Öneren Doktora Tepki Yağdı
Abone ol
AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Başkanı aynı zamanda Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemalettin Aydın’ın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya kendisiyle tartışan gazeteci için “zehir” kullanma önerisine tepki yağdı.
ücretli

Gazeteci Erk Acerer ile sosyal medya üzerinden tartışan Bakan Soylu’ya, “Soyun ve sülalen ile gurur duyuyoruz Soylu bakanım, paçana dalanların ödülü onlara cevap değil striknin olmalı” yazdı. Bakan Soylu’ya genellikle sokak hayvanlarının itlafı için kullanılan “striknin” adlı zehri kullanmayı öneren Prof. Dr. Aydın’a meslektaşları başta olmak üzere sosyal medya üzerinden yoğun tepki geldi.

Türk Tabipleri Birliği, bu konuyla ilgili gerekli işlemlerin başlatılacağını dile getirerek, şu açıklamada bulundu: “SBÜ Rektör Yardımcısı Dr. Kemalettin Aydın’ın sosyal medya hesabından zehirli madde öneren, hekimlik değerlerine aykırı paylaşımının meslek etik ilkeleri ve deontoloji kuralları ışığında soruşturulması için gerekli işlemler başlatılacak ve takipçisi olunacaktır.” (BSHA

Anahtar Kelimeler:
Lüleburgaz’da 450 yıllık Sıbyan Mektebi için imza kampanyasıÖnceki Haber

Lüleburgaz’da 450 yıllık Sıbyan Mektebi...

Erdoğan: 29 Nisan - 17 Mayıs arası tam kapanmaya geçiyoruzSonraki Haber

Erdoğan: 29 Nisan - 17 Mayıs arası tam k...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar