Bağlar Belediyesinin yol çalışmaları devam ediyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bağlar Belediyesinin yol çalışmaları devam ediyor
Abone ol
Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, uzun yıllardır şikâyet konusu olan Şanlıurfa yolu üzerinde KOSGEB bölgesi olarak bilinen alana yeni yol kazandırarak ulaşım sorununu çözdü.
ücretli

Şanlıurfa yolu üzerinde "KOSGEB Yolu Bölgesi" olarak bilinen yerleşim yerinin yol sorunu Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışması neticesinde 20 metre genişlik ve bin 500 metre uzunluğundaki yol ulaşıma açıldı.

Uzun yıllardır hizmet alamayan cadde ve sokakların yanı sıra birçok kamu kurumuna ait alanları da asfaltlayan Bağlar Belediyesi, kendi üretimi olan sıcak asfalt ile Adli Tıp Kurumu’na ait kampüsü ve yolu da asfaltlayarak ulaşıma elverişli hale getirdi.

Daha önce kötü bir manzara ile karşılaştıklarını belirten Adli Tıp Kurumu yetkilileri, kısa sürede sorunu çözen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Beyoğlu ise, topluma hizmet veren kurum ve kuruluşların rahat ortamda çalışması ve vatandaşların buralara huzurlu koşullarda ulaşması için bu hizmetleri yaptıklarını kaydetti. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
​Malatya ESOB: 2021 yılı bütçesinde esnaf ve sanatkarların beklentileri karşılanmadıÖnceki Haber

​Malatya ESOB: 2021 yılı bütçesinde esna...

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 81 personel alacakSonraki Haber

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastan...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar