Köpek Sahiplendirme

Bağlar Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürdü

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bağlar Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürdü
Abone ol
Diyarbakır merkez Bağlar Belediyesi, belediye bünyesinde faaliyet gösteren Gün Işığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Mağazası aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürmeye bu yıl da devam ediyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu, Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı yöneticileriyle beraber ihtiyaç sahibi ailelerle bir araya gelerek sosyal dayanışma projesine imza attı.

Çocuklar ve ailelerle yakından ilgilenerek sohbet eden Beyoğlu, daha sonra bayram öncesinde giyim desteğinde bulunduğu çocukları kendi elleriyle giydirdi.

Geleceğin ışığı olan çocuklara ve ailelerine destek olmayı insani ve vicdani bir sorumluluk olarak kabul ettiklerini belirten Dürdane Beyoğlu, Bağlar Belediyesi’nin son 16 ayda sosyal belediyecilikte öncü olduğunun altını çizdi.

Beyoğlu, “Bağlar Belediyemiz sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini ortaya koyarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza imkanlar ölçüsünde gerekli desteği sunuyor. Bayram öncesinde ailelerimiz ve çocuklarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de çocuklarımıza giysi ve kıyafet takdiminde bulunduk. Bayram öncesinde çocukların mutlu olduğunu görmek bizim için bayram hediyesi gibi oldu.” diye konuştu. (İLKHA)

Anahtar Kelimeler:
Yunanistan 61 sığınmacıyı Türkiye kara sularına geri ittiÖnceki Haber

Yunanistan 61 sığınmacıyı Türkiye kara s...

İngiltere’nin eski Ankara büyükelçisi MI6in başına getirildiSonraki Haber

İngiltere’nin eski Ankara büyükelçisi MI...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar